26.1 °C, 2.5 m/s, 58.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPašvaldībaVēl var pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanas darbiem
Vēl var pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanas darbiem
10/05/2018

Līdz 28. maijam jelgavnieki var iesniegt projektus, lai pretendētu uz pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanas darbiem. Līdz šim saņemti divi pieteikumi – daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji vēlas sakārtot lietus ūdens novadīšanas sistēmu un pagalmā izveidot auto stāvlaukumu.

Interese par atbalsta programmu ir, un daudzdzīvokļu namu pārstāvji regulāri uzdod jautājumus gan telefoniski, gan klātienē. Tie ir daudz un dažādi, piemēram, par dokumentu sagatavošanu, iespējamo labiekārtošanas darbu skaidrojumu, darbu veicēja izvēles procesu, norāda pašvaldības iestādē “Pilsētsaimniecība”.

 

Jāatgādina, ka daudzdzīvokļu māju pārstāvji pieteikumu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai iestādē “Pilsētsaimniecība” var iesniegt līdz 28. maijam. Pašvaldības līdzfinansējums ir paredzēts lietusūdens novadīšanas sistēmu, brauktuvju, ietvju, stāvlaukumu vai apgaismojuma būvdarbiem un citiem labiekārtošanas darbiem, iekļaujot būvuzraudzības un preču iegādes izmaksas. Šogad pašvaldības līdzfinansējuma kopējais apmērs programmā ir 100 000 eiro, un lielāku finansiālo atbalstu varēs saņemt tie projekti, kuri aptvers vairākas dzīvojamās mājas.

 

Informāciju par pieteikuma sagatavošanu un iesniegšanu var saņemt iestādē “Pilsētsaimniecība”, zvanot pa tālruni 63084470, iesūtot jautājumus pa e-pastu pilsetsaimnieciba@pilsetsaimnieciba.jelgava.lv vai klātienē pirmdienās no pulksten 18 līdz 19, iepriekš piesakoties pa tālruni 63084470.

 

Jāpiebilst, ka šogad ir veiktas izmaiņas pašvaldības līdzfinansētajā daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanas programmā, kas paredz lielāku pašvaldības līdzfinansējumu projektiem, kam nepieciešams būvprojekts vai apliecinājuma karte, turklāt atbalstu var saņemt arī iebraucamo ceļu un atkritumu laukumu sakārtošanai.

 

Foto – pašvaldības arhīvs.

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē