19.7 °C, 2.2 m/s, 96.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiVēl var pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam sporta pasākumu rīkošanai Jelgavā 2023. gadā
Vēl var pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam sporta pasākumu rīkošanai Jelgavā 2023. gadā
26/09/2022

Līdz 10. oktobrim Sporta servisa centrā var iesniegt sporta pasākumu projektu pieteikumus, lai pretendētu uz Jelgavas pašvaldības līdzfinansējumu sporta aktivitāšu organizēšanai Jelgavā 2023. gadā.

Konkursā par līdzfinansējumu sporta pasākumu projektiem var piedalīties jebkura fiziska vai juridiska persona, kas darbojas Jelgavā un 2023. gadā plāno īstenot sporta aktivitātes pilsētā. Būtiski, lai plānotā aktivitāte atbilstu konkursa mērķim un uzdevumiem un tiktu izpildītas arī citas konkursa nolikumā izvirzītās prasības.

 

Projektu konkursa mērķis ir noteikt Jelgavas piemērotākos un atbilstošākos sporta pasākumu projektus, kas veicinātu sporta dzīves attīstību pilsētā. Projektu konkursa uzdevums ir atbalstīt iedzīvotāju fiziskās aktivitātes, piedāvājot uz olimpiskiem principiem balstītas sistemātiskas un daudzveidīgas sporta sacensības, sekmēt brīvā laika pavadīšanas dažādošanu, iesaistīt sporta aktivitātēs bērnus un jauniešus.

 

Pieteikuma dokumentāciju var iesniegt klātienē Sporta servisa centrā Jelgavā, Uzvaras ielā 8, 35. kabinetā (2. stāvā), pa pastu (adrese: Uzvaras iela 8, Jelgava, LV-3001) vai elektroniski, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, pa e-pastu sports@sports.jelgava.lv.

 

Konkursa nolikums un veidlapas pieejamas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Institūcijas”, “Sporta servisa centrs”, apakšsadaļā “Iestāde”, “Finansējums”.

 

 

Foto: Sporta servisa centrs

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē