26.3 °C, 0.4 m/s, 46.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiVēl viena iespēja baudīt lielisko koncertu “Marija Naumova un draugi”
Vēl viena iespēja baudīt lielisko koncertu “Marija Naumova un draugi”
12/10/2005

16. oktobrī, plkst. 18.00 Jelgavas kultūras namā notiks Marijas Naumovas solokoncerts “Marija Naumova un draugi”. Pateicoties Jelgavas pilsētas uzaicinājumam skatītājiem tiks sniegta vēl viena iespēja ļauties Marijas valdzinājumam.

Abi koncerti gan Dzintaru koncertzālē, gan Valmierā bija pilnībā izpārdoti un daudziem, limitētā vietu skaita dēļ, koncertu apmeklēt neizdevās. Tāpēc nepalaidiet garām šo iespēju tikties ar iemīļoto dziedātāju Jelgavā 16. oktobrī. Skatītājiem tiks pedāvāta tā pati sirsnīgā un aizraujošā programma, kas bija skatāma Dzintaros augustā.

Kā viens no lielākajiem emocionālajiem pārdzīvojumiem ir Marijas uzstāšanās kopā ar pašiem mazākajiem dziedātājiem – MarieN Studio audzēkņiem, lielākais koncerta pārsteigums un publikas atsaucība ir kopprojektam ar atraktīvo grupu Keksi. Tāpat koncertā skanēs dziesmas no nesen izdotā albuma “Nesauciet sev līdz”, vairākas jaunas un plašākai auditorijai nedzirdētas dziesmas, kā arī mīļas un pazīstamas dziesmas, ko visiem dziedāt kopā, kā viesi uzstāsies Amber , Gunārs Kalniņš un gg choir, deju grupa “Ķengurroks” u.c.

Biļetes var iegādāties Jelgavas kultūras nama kasē, cena no 4,00 līdz 10,00Ls, tālrunis informācijai 30 84679.

Koncerta organziators Producentu grupa “Sinkopa”, www.sinkopa.lv

Informācija no www.marien.lv