25.6 °C, 3.8 m/s, 35.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaVēlēšanu iecirkņi Jelgavā
Vēlēšanu iecirkņi Jelgavā
02/10/2018

No 1. oktobra Jelgavā darbu sākuši 15 vēlēšanu iecirkņi, kur līdz pat 6. oktobrim, kad Latvijā notiks 13. Saeimas vēlēšanas, ikviens varēs iepazīties ar kandidātu sarakstiem, priekšvēlēšanu programmām, balsošanas kārtību un iesniegt pieteikumu balsošanai vēlētāja atrašanās vietā.

Būtiskākās izmaiņas šajās vēlēšanās mūsu pilsētā ir tās, ka mainīta divu vēlēšanu iecirkņu atrašanās vieta. Līdz ar rekonstrukcijas darbiem pilsētas slimnīcā iecirknis no Jelgavas slimnīcas pārcelts uz kultūras namu “Rota”. Savukārt, iecirknis, kas līdz šim bija Jelgavas 2. internātpamatskolas centrālās ēkas telpās, kur šobrīd notiek plaši būvdarbi, tiks iekārtots skolai līdzās esošajā sporta hallē. Ieeja iecirknī būs no Dambja ielas puses.

 

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Iedzīvotāju reģistra datiem, Jelgavā ir 39 111 balsstiesīgu iedzīvotāju, kuriem ir tiesības piedalīties vēlēšanās. Iepriekšējās Saeimas vēlēšanās mūsu pilsētā bija 39 880 balsstiesīgo, bet vēlēšanās piedalījās 24 868.

 

velesanas_2018_tabula.jpg

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē