13.7 °C, 0.4 m/s, 94.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaVēlēšanu iecirkņi šodien atvērti līdz pulksten 20; pirmajā stundā Jelgavā nobalsojuši – 200 vēlētāji
Vēlēšanu iecirkņi šodien atvērti līdz pulksten 20; pirmajā stundā Jelgavā nobalsojuši – 200 vēlētāji
05/06/2021

Šodien, 5. jūnijā, Latvijā notiek pašvaldību vēlēšanas. Jelgavā vēlētāji savu izvēli var izdarīt jebkurā no 15 vēlēšanu iecirkņiem un tie būs atvērti līdz pulksten 20. Pirmajā vēlēšanu dienas stundā – no pulksten 7 līdz 8 – mūsu pilsētā nobalsojuši 200 vēlētāji.

Kā ierasts vēlēšanās, rīta stundās aktivitāte ir mazāka, taču tā pieaug dienas gaitā.

Jāatgādina, ka šonedēļ vēlētājiem jau trīs dienas bija iespēja balsot iepriekš. Tā 31. maijā Jelgavā pie vēlēšanu urnām devās 582 balsotāji; 3. jūnijā nobalsoja 1265 vēlētāji, bet vakar, 4. jūnijā, kas bija noslēdzošā iepriekšējās balsošanas diena, savu izvēli izdarījis 2071 vēlētājs. Līdz ar to kopumā iepriekšējās balsošanas dienās mūsu pilsētā jau bija nobalsojuši 3917 jeb 9,97 procenti no balsstiesīgajiem.

Līdz pulksten 12 visos vēlēšanu iecirkņos vēl ir iespējams pieteikt balsošanu savā atrašanās vietā. Kā informē Jelgavas Vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Jānis Dēvics, līdz šā rīta pulksten 8 balsošanu savā atrašanās vietā bija pieteicis 81 vēlētājs.

 

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē