26.4 °C, 3.1 m/s, 36.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiVeloentuziastus aicina vienoties 14. Jelgavas velobraucienā “Varonība”
Veloentuziastus aicina vienoties 14. Jelgavas velobraucienā “Varonība”
14/08/2019

Jelgavas pilsēta 24. augustā aicina ikvienu veloentuziastu jautri, aizrautīgi un veselīgi pavadīt laiku, piedaloties ikgadējā Jelgavas velobraucienā, kas norisināsies jau 14. reizi. Lieli un mazi, individuāli vai kopā ar ģimeni, draugiem vai kolektīvu aicināti pulksten 10:30 tikties Uzvaras parkā. Šī gada tēma- “Varonība”.

Jelgavas velobrauciens katru gadu pulcē vairākus simtus dalībnieku un iedzīvotāju aktivitāte liecina par to, ka interese par šāda veida pasākumiem aizvien pieaug- tas savukārt mudina organizatorus turpināt iesākto tradīciju.

 

Velobrauciena mērķis – popularizēt veselīgu dzīvesveidu, veicināt Jelgavas velokustības attīstību un sabiedrības saliedētību, kā arī informēt par velosipēdistu drošas pārvietošanās iespējām Jelgavas pilsētas ielās.

 

Šajā reizē velobrauciena tēma- “Varonība”, jo Latvijas Republika turpina atzīmēt savu simtgadi un 2019.gads tiek aizvadīts varonības zīmē. Tas nozīmē, ka visi tiek aicināti radoši padomāt par savu vizuālo noformējumu, jo visspilgtākie, radošākie velobraucēji tiks apbalvoti noslēguma ceremonijā. 

 

Velobraucēji Uzvaras parkā aicināti reģistrēties sākot no pulksten 10:30. Reģistrācijas laikā dalībnieki saņems gan dalībnieka numuru, gan īpašu atzīmju lapiņu, ar kuru, savācot piecas kontrolpunktu atzīmes, varēs piedalīties loterijā un galvenās balvas izlozē.

   

Pulksten 11 tiks dots starts 14. Jelgavas velobraucienam “Varonība”, lai dotos kopīgā, aptuveni 10 km garā, izbraukumā pa sekojošu maršrutu: Uzvaras iela – Lapskalna iela – Blaumaņa iela –  Pasta iela – Raiņa iela – Akadēmijas iela – Lielā iela – J.Čakstes bulvāris – Raiņa iela – Pasta iela – aplis  – Stacijas iela – aplis – Zemgales prospekts – Sporta iela – Pasta iela – aplis – Lietuvas šoseja – Miera iela – Bauskas iela – Lediņu ceļš līdz nometnei „Lediņi”.

 

!!! Ātrums nebūt nav noteicošais, tas netiks vērtēts. Galvenais, lai visi velobrauciena dalībnieki sasniegtu galamērķi priecīgi, gandarīti un veseli. Rūpējoties par drošību, vēršam uzmanību uz to, ka velobraucējiem jābūt atbilstošā ekipējumā un jāievēro ceļu satiksmes noteikumi un drošas braukšanas principi!

 

Finišā riteņbraucējus sagaidīs dažādas jautras izdarības, nominantu sveikšana, kā arī, riteņbraucējiem būs iespēja, savācot kontrolpunktu atzīmes, piedalīties loterijā ar lielisku balvu fondu un, protams, laimēt velobrauciena tradicionālo galveno balvu– VELOSIPĒDU, ko nodrošina ilggadējais sponsors “Jāņa Bisenieka fonds”.

 

Lai uzkrātu spēkus atpakaļceļam, dalībnieki tiks cienāti ar gardu zupu.

 

Pasākumu organizē Jelgavas pilsēta kopā ar biedrību „Jelgavā 21.gadsimts”.

 

Organizatori informē – pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.