17.9 °C, 3 m/s, 67.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsVeselības sporta nedēļā – skrien, soļo, nūjo!
Veselības sporta nedēļā – skrien, soļo, nūjo!
13/10/2022

Lai popularizētu amatieru sporta aktivitātes, Latvijas Tautas sporta asociācija no 17. līdz 23. oktobrim rīko Latvijas Veselības sporta nedēļu. Jelgavnieki uz aktivitātēm aicināti 18. un 20. oktobrī.

Jelgavā Latvijas Veselības sporta nedēļas aktivitātēs var iesaistīties ikviens interesents un stadionā pie Jelgavas sporta halles skriet, soļot vai nūjot. “Asociācija aicina katram sakrāt savu kilometru, kas Mātera ielas stadionā būtu trīs apļi. Bet katrs dalībnieks var veikt tik apļu, cik grib un spēj – galvenais ir piereģistrēt rezultātu,” skaidro Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” direktora vietniece Maija Actiņa. Piereģistrēti tiks rezultāti, kas tiks sasniegti 18. un 20. oktobrī laikā no pulksten 18.30 līdz 20. Būtiski, ka nūjot pa stadiona skrejceļu drīkst tikai ar nūjām, kam ir gumijas uzgaļi.

 

 

Jāpiebilst, ka pēc līdzīga principa arī 17. novembrī no pulksten 17 līdz 18 stadionā pie Jelgavas sporta halles tiks krāti kilometri Latvijai dzimšanas dienā. Šī gada mērķis ir sakrāt 104 kilometrus.

 

Latvijas Veselības sporta nedēļas aktivitātēs no Jelgavas vēl ir iesaistījušās pirmsskolas izglītības iestādes “Zemenīte”, “Pīlādzītis”, “Mācos mācīties”, “Zīļuks” un “Rotaļa”, Jelgavas 4. vidusskola, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola un kustība “Nūjo un esi vesels”.

 

Foto: Sporta servisa centrs