10.8 °C, 3.9 m/s, 84.8 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneVeselību veicinošās bezmaksas aktivitātes līdz augusta beigām notiks ārā
Veselību veicinošās bezmaksas aktivitātes līdz augusta beigām notiks ārā
09/08/2023

Jelgavnieki arī augustā aicināti bez maksas iesaistīties veselību veicinošās aktivitātēs. Visas nodarbības līdz mēneša beigām plānotas ārā.

Pirmdienās un trešdienās iedzīvotāji aicināti uz nodarbību “Kardio/spēks”, kas pulksten 19 norisinās Jelgavas 4. sākumskolas stadionā Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 34. Nodarbību pirmdienās vada trenere Agrita Spēlmane, bet trešdienās – Anete Rone.

Tāpat līdz augusta beigām ik otrdienu pulksten 15 Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes sporta stadionā Raiņa ielā 1 jaunajām māmiņām kopā ar saviem mazuļiem ir iespēja piedalīties vingrošanas nodarbībās. Nodarbības ir piemērotas māmiņām ar bērniem līdz divu gadu vecumam, un tās vada trenere Agrita Spēlmane.

Otrdienu un ceturtdienu pēcpusdienās no pulksten 17 līdz 17.50 bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 13 gadiem aicināti uz aizraujošām vingrošanas nodarbībām, kas notiek stadionā pie Jelgavas 4. sākumskolas. Treniņus vada trenere Agrita Spēlmane.

Tāpat otrdienās un ceturtdienās pulksten 19 jelgavnieki var apmeklēt nodarbības “Vesela mugura” pils saliņā (Gubernatora saliņā). Šīs nodarbības vada trenere Agrita Spēlmane.

Vēl tikai līdz 31. augustam iedzīvotājiem ir iespēja apmeklēt pilates – otrdienās un ceturtdienās pulksten 19.15 Jelgavas pamatskolas “Valdeka”-attīstības centra sporta laukumā Institūta ielā 4. Nodarbības vada trenere Anete Rone.

Svētdienās var pievienoties aktīvajam nūjotāju pulciņam. Vasaras periodā nodarbības sākas pulksten 9, satikšanās vieta – Jelgavas pamatskolas “Valdeka”-attīstības centra sporta laukums Institūta ielā 4. Uz nodarbību ir iespēja bez maksas saņemt nūjas. Nodarbības vada trenere Zane Grava.

Jāatgādina, ka visas nodarbības ir bez maksas un tām iepriekš nav jāpiesakās. Sliktu laikapstākļu gadījumā treniņš var tikt pārcelts. Šai informācijai iedzīvotāji aicināti sekot līdzi vietnē facebook.com/jelgavasveseliba.

Savukārt septembrī fizisko aktivitāšu nodarbības atgriezīsies telpās. Precīza informācija par treniņu norises vietu un laiku vēl sekos.

Tāpat jelgavnieki jau šobrīd var pieteikties bezmaksas nodarbībām, kuras tiks īstenotas rudenī, – strādājošajiem “Strādā vesels” un topošajiem vecākiem “Topošo vecāku skola”. Sīkāka informācija, nodarbību grafiki, kā arī pieteikšanās – ŠEIT.

Visas aktivitātes tiek organizētas, īstenojot Eiropas Sociālā fonda projektu “Veselības veicināšana Jelgavā” (Nr.9.2.4.2/16/I/085).