-3.3 °C, 2.5 m/s, 88.1 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi„Vetiem” darbs kā svētki!
„Vetiem” darbs kā svētki!
24/04/2008

Foto: Indra Endzele

Foto: Indra Endzele

Vetu dienas aizsākās 23.aprīļa saulainā pēcpusdienā, kad LLU Veterinārmedicīnas fakultātes (VMF) studenti bija izgājuši no savām auditorijām un laboratorijām, lai svaigā gaisā kopīgi sakoptu vietējo fakultātes teritoriju.

Zaru grābšana un vākšana, kociņu cirpšana, zāles sēšana, ēkas mūru atbrīvošana no sūnām, meiteņu vizināšana ar „zilu”, fotografēšanās mēslu kaudzē un, protams, spiegšana, skriešana un smiešana – tas viss vakar bija novērojams „Vetu dienu” talkā, kuras mērķis bija vienoties kopīgā pasākumā un sakopt fakultātes apkārtni. Studentu labpatiku darīt VMF Klīniskā institūta vadītāja Alberta Auzāna sarūpētos darbus veicināja pašmāju Studentu pašpārvaldes (SP) apsolītā „vēdertiesas” alga – soļanka no senatnīgiem termosiem un aliņš. Savukārt vakarā pēc laba darba cēliena jauniešus gaidīja filmu vakars, kurā tika skatītas bērnības iemīļotākās multiplikācijas filmas – „Zaķīšu pirtiņa”, „Uzpasaka”, „Karlsons uz jumta” un citas.

24.aprīlī, „veti” apzinīgi mācās – lekcijas vada vecāko kursu studenti par mācībspēku iepriekš sagatavotām tēmām, savukārt VMF pasniedzēji apgūst gudrības par „Zaļo dzīvošanu” pie Māra Oltes, „Lietišķo etiķeti” pie Ingas Svarinskas un okultās zinības jeb „Astroloģiju” pie Aelitas Baumanes. Vēlāk fakultātes svētki turpināsies ar sportiskām aktivitātēm un ballīti, par kuru VMF SP vadītāja vietniece Inga Birne sacīja: „Nosaukums, kuru pagaidām skaļi neizpaužam, ir skarbs – „Skārds un spirts”, jo plānota pasākuma sastāvdaļa ir spirta dzeršana no skārda spaiņiem!”
Kā saka, tie, kas kārtīgi strādā, prot arī „kārtīgi” atpūsties!

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Zotova