14.7 °C, 0.9 m/s, 93.8 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi“VICTOR” PLUDMALES VOLEJBOLA TURNĪRS
“VICTOR” PLUDMALES VOLEJBOLA TURNĪRS
28/07/2017

30.jūlijā Jelgavā notiks “Victor” pludmales volejbola turnīrs badmintona spēlētājiem!

Lai veicinātu Latvijas badmintona kopienas sadraudzību svētdien, 30.jūlijā Jelgavas Pasta salā tiek organzēts “Victor” pludmales volejbola turnīrs badmintona spēlētājiem. Latvijas badmintona federācija ir sarūpējusi balvas pirmo četru vietu ieguvējiem – biļetes uz Eiropas čempionātu pludmales volejbolā, kas notiks no 16. līdz 20.augustam Jūrmalā.

“Šāda turnīra rīkošana bija Latvijas badmintona federācijas plānos, jo šādi turnīri stiprina badmintona kopienu, veicina sadraudzību starp spēlētājiem un klubiem. Tā nav jauna ideja – līdzīgus turnīrus citos sporta veidos rīko arī citas federācijas. Mēs, protams, ceram, ka arī citu sporta veidu pārstāvji rīkos savējiem turnīrus badmintonā,” stāsta Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds. Pludmales volejbola turnīrs šobrīd ir ļoti aktuāls, jo vasarā, kad daudzos badmintona klubos ir atvaļinājumi, vadošie Latvijas badmintona spēlētāji ir bieži redzami spēlējot pludmales volejbolu. Nav grūti saskatīt arī līdzības starp badmintonu un pludmales volejbolu – tās ir gan gremdes, gan arī spēlētāju taktika dubultspēlēs.

Pludmales volejbola turnīru badmintona spēlētājiem ir uzņēmies rīkot “Victor” pārstāvji Latvijā “BESPORT”, tāpēc arī turnīra ir nosaukts “Victor” vārdā.

Uz turnīru var pieteikties tikai Latvijā reģistrētie (kuriem kaut reizi bijusi aktivizēta badmintona spēlētāja licence) badmintona spēlētāji, kuru kopskaits šobrīd jau pārsniedz 1300. Vienā pārī var spelēt dažādu klubu spēlētāji. Kopā var spēlēt arī vīrieši un sievietes, jo turnīrs notiks tikai vienā kategorijā.

Vietu skaits turnīrā ir ierobežots – ne vairāk kā 12 pāri, tāpēc rīkotāji aicina pieteikties pēc iespējas savlaicīgāk, jo priekšroka būs tiem, kas pirmie pieteikušies. 

Pieteikšanās termiņš – 28.jūlijs plkst 12:00. E-pasts: pieteikumi@besport.lv . Turnīrs dalībniekiem ir bezmaksas; uzziņai: www.badminton.lv

 

Informācjia: LBF