22.5 °C, 3.8 m/s, 56.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaVID rīko semināru par pieteikumu aizpildīšanu grantiem apgrozāmo līdzekļu kompensēšanai
VID rīko semināru par pieteikumu aizpildīšanu grantiem apgrozāmo līdzekļu kompensēšanai
11/01/2021

Lai uzņēmumi nepaliktu bez Ministru kabineta (MK) noteiktā atbalsta Covid-19 krīzes pārvarēšanai, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) speciālisti jau 310 gadījumos ir palīdzējuši uzņēmumiem pieteikumu grantiem apgrozāmo līdzekļu kompensēšanai labot un iesniegt vēlreiz. Šāda konsultāciju pieeja ir atbalstoša, taču lēna, tāpēc otrdien, 12. janvārī, pulksten 15 norisināsies tiešsaistes seminārs “Kā pareizi aizpildīt pieteikumu grantiem apgrozāmo līdzekļu kompensēšanai”, informē VID.

Kā liecina VID novērotais, dīkstāves pabalsti un līdzekļi algu subsīdijām tiek izmaksāti operatīvi, taču saistībā ar grantiem apgrozāmo līdzekļu kompensēšanai konstatēts, ka ļoti daudzos gadījumos uzņēmēju pieteikumi neatbilst MK noteiktajām prasībām. Tiešsaistes seminārs par šo pieteikumu aizpildīšanu būs skatāms 12. janvārī no pulksten 15 VID kontā sociālajā platformā “Facebook” un “Youtube“, kā arī vēlāk tas būs skatāms ieraksta veidā. Interesenti var pievienot šo pasākumu savam kalendāram ŠEIT.

 

Jāatgādina, ka, lai palīdzētu pārvarēt Covid-19 infekcijas otro izplatīšanās vilni, krīzes skartajiem uzņēmumiem un iedzīvotājiem – saimnieciskās darbības veicējiem  ir pieejams vienreizējs valsts atbalsts – grants apgrozāmo līdzekļu plūsmas krituma kompensēšanai , ko izmaksā VID. Plašāka informācija par to pieejama VID tīmekļvietnē.

 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā interesenti aicināti zvanīt uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, kā arī uzdot savus jautājumus rakstiski VID Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (EDS). Zvanot uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, ikviens var saņemt arī personificētu konsultāciju, ja vien zvanot pieslēdzas VID EDS un nosauc tur redzamo kodu.

 

 

Foto un informācija: Valsts ieņēmumu dienests