23.9 °C, 1.5 m/s, 49.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaVID rīko tiešsaistes semināru par aktuālajiem grozījumiem Mikrouzņēmumu nodokļu likumā
VID rīko tiešsaistes semināru par aktuālajiem grozījumiem Mikrouzņēmumu nodokļu likumā
10/12/2020

Valsts ieņēmuma dienests (VID) pirmdien, 14. decembrī, pulksten 11 aicina piedalīties tiešsaistes videoseminārā par aktuālajiem grozījumiem Mikrouzņēmumu nodokļu likumā, kas būs spēkā no 2021. gada. 

2020. gada nogalē Saeima ir pieņēmusi vairākas izmaiņas dažādos nodokļu normatīvajos aktos, kas stāsies spēkā 2021. gadā. Lai skaidrotu, kā tieši šīs izmaiņas ietekmēs uzņēmējus un dažādas iedzīvotāju grupas, VID šogad un arī nākamā gada sākumā rīkos vairākus tiešsaistes seminārus par izmaiņām nodokļu normatīvajos aktos 2021. gadā. Pirmais seminārs, kas notiks jau šā gada 14. decembrī, būs veltīts izmaiņām Mikrouzņēmumu nodokļu likumā.

 

Seminārā uzzināsiet:

  • par to, kuras personas no 2021. gada 1. janvāra varēs kļūt par mikrouzņēmumu nodokļa maksātājiem, un ierobežojumiem;
  • par mikrouzņēmumu nodokļa likmi un iesniedzamajām deklarācijām;
  • par paredzētajiem pārejas noteikumiem jau reģistrētiem mikrouzņēmumu nodokļa maksātājiem.

Seminārs notiks Youtube.com platformā. Iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes tiks nodrošināta Youtube tērzētavā. Paralēli semināra translāciju varēs redzēt arī VID sociālā tīkla Facebook kontā.

 

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, taču, ērtības labad, VID rekomendē izmantot iespēju pievienot šo pasākumu savam kalendāram. Interesenti var pievienot šo pasākumu savam kalendāram ŠEIT: www.vid.gov.lv/Aktualitātes/Notikumi /Tiešsaistes seminārs “Grozījumi Mikrouzņēmumu nodokļu likumā”.

 

 

Foto: vid.gov.lv

 

Informācija: Valsts ieņēmumu dienests