18.7 °C, 1.7 m/s, 79.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiVIDEO: Jelgavnieki sagaida olimpisko čempionu Edgaru Krūmiņu
VIDEO: Jelgavnieki sagaida olimpisko čempionu Edgaru Krūmiņu
03/08/2021

30. jūlijā mājās no Tokijas atgriezās olimpisko zelta medaļu ieguvēji Latvijas 3×3 basketbola komanda ar jelgavnieku Edgaru Krūmiņu sastāvā. Iebraucot Jelgavā, mikroautobusu, kurā bija Edgars kopā ar vecākiem un tuvākajiem cilvēkiem, sagaidīja motokluba “Zemgaļu leģions” motociklisti, kas olimpisko čempionu pavadīja līdz pat brīvdabas koncertzālei “Mītava” Pasta salā, kur bija ieradušies sagaidītāji.

Sagaidot un sveicot olimpisko čempionu mājās, Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš uzsvēra: “Tu Tokijā esi kļuvis par zvaigzni, kas uzlēkusi Jelgavā, Zemgalē, Latvijā!”

 

Latvijas 3×3 basketbola komandas ceļš līdz olimpiskajām zelta medaļām bija smags un grūts, bet Edgars norādīja: “Patiesībā es joprojām nesaprotu, kas īsti ir noticis, vēl neaptveru, ko ar puišim esam sastrādājuši. Domāju, mans X faktors pretī panākumiem ir neatlaidība, degsme un vēlme pierādīt ari citiem, ka es to varu.” Jaunajiem sportistiem, kuri vēlētos atkārtot šādu panākumu, olimpiskais čempions ieteica pēc pirmajām neveiksmēm nemest uzreiz plinti krūmos.

 

Pēc muzikāla sveiciena, ko bija sarūpējuši “Jelgavas Bigbenda” mūziķi, klātesošajiem bija iespēja nofotografēties ar olimpisko čempionu un palūgt autogrāfu. Šo iespēju vēlējās izmantot visi, vēl labu brīdi nelaižot Edgaru prom.

 

Jāatgādina, ka Edgara Krūmiņa izcīnītā zelta godalga ir Jelgavas pirmā olimpiskā medaļa kopš valsts neatkarības atjaunošanas.