2.6 °C, 2.5 m/s, 92.6 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaVidusskolēni aicināti kļūt par studenta sekotājiem un iepazīt LBTU
Vidusskolēni aicināti kļūt par studenta sekotājiem un iepazīt LBTU
03/03/2024

4. aprīlī Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē (LBTU) notiks akcija ”Vidusskolēns – studenta sekotājs”, kurā vidusskolēni var sekot līdzi kāda LBTU studenta ikdienas gaitām, lai klātienē iepazītos ar studiju vidi, mācībspēkiem, studentu dzīvi, piedalītos lekcijās, laboratorijas darbos un sajustu studentijas garu.

LBTU pirms studiju uzsākšanas universitātē aicina iejusties studenta “ādā” un uz vienu dienu kļūt par savas izvēlētās studiju programmas studējošo. Piedaloties akcijā, ikviens Latvijas vidusskolēns klātienē varēs sekot studentu ikdienas gaitām. Tas vidusskolēnam ļaus vienu dienu pilntiesīgi piedalīties augstskolas dzīvē, turklāt tie, kuri pēc vidusskolas absolvēšanas nolēmuši studēt LBTU, varēs noskaidrot visu par uzņemšanu, nepieciešamajiem dokumentiem un studiju norisi Jelgavā.

Universitāte piedāvā kļūt par sekotāju kādā no piecām LBTU fakultātēm, izvēloties sev interesējošo studiju programmu. Vairāk par studiju programmām ŠEIT.

Lai kļūtu par studenta sekotāju, līdz 25. martam jāpiesakās, aizpildot pieteikuma anketu universitātes mājaslapā www.lbtu.lv (norādītie dati tiks izmantoti tikai saziņai par pasākuma norisi) ŠEIT.

Pēc anketas aizpildīšanas katram vidusskolēnam tiks piemeklēts atbilstošākais students atkarībā no izvēlētās fakultātes un studiju programmas.