22 °C, 3.8 m/s, 64.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaVidusskolēnus aicina pieteikties neformālai konferencei “Rosinātava”
Vidusskolēnus aicina pieteikties neformālai konferencei “Rosinātava”
03/01/2021

Vidusskolēni no Jelgavas pilsētas aicināti pieteikties neformālai un radošai konferencei “Rosinātava”, kuras gaitā sabiedrībā pazīstamas un iedvesmojošas personības dalīsies savos pieredzes stāstos. Šī gada konferences tēma ir “Bedre ceļā nav ceļa gals” un tā tiks veltīta problēmām, ar ko saskaras liela daļa jauniešu, tostarp vientulība, iekļaušanās vienaudžu vidū, mobings, depresija, izdegšana, ļaujot vidusskolēniem dzirdēt atklātus pieredzes stāstus un padomus šo problēmu pārvarēšanā.

Pasākuma gaitā notiks četri aizraujoši sarunu cikli, kuros uzrunu un diskusiju formātā jaunieši varēs iepazīt iedvesmojošu cilvēku pieredzes stāstus un padomus. Pasākuma organizatori ir pārliecināti, ka tas motivēs jauniešus runāt par saviem sarežģījumiem, un apzināties, ka ikvienai problēmai ir risinājums, nereti daudz vienkāršāks nekā sākotnēji šķiet. Organizatori, kuri pavisam nesen paši bijuši vidusskolēnu vecumā, ar šīs konferences starpniecību vēlas atgādināt katram jaunietim, ka viņam ar savām problēmām nav jācīnās vienam.

 

“Veicot izpēti, esam secinājuši, ka lielākā daļa no cilvēkiem, kuri cieš no depresijas, trauksmes vai vientulības, ir tieši jaunieši, tāpēc vēlamies viņus uzrunāt un parādīt, ka šīs problēmas ir atrisināmas un tās var skart ikvienu, arī sabiedrībā pazīstamas personas. Vēlamies, lai jaunieši ir aktīvi un dzīvespriecīgi, tāpēc ar konferences starpniecību rosināsim nebaidīties, runāt par savām problēmām un risināt tās,” stāsta projekta vadītāja Katrīna Butlere.

 

“Rosinātavā” aicināts piedalīties ikviens vidusskolēns, līdz 18. februārim aizpildot pieteikuma anketu. Dalība pasākumā ir bezmaksas, vietu skaits – ierobežots (300 dalībnieki). Plašāku informāciju par pasākumu var atrast mājaslapā www.rosinatava.lv, kā arī Instagram kontā vai Facebook lapā.

 

“Rosinātava” top ar Biznesa augstskolas “Turība” atbalstu. Pasākuma norise tiek plānota atbilstoši valstī noteiktajiem ierobežojumiem.

 

 

Foto un informācija: neformālā konference “Rosinātava”