21.1 °C, 2.3 m/s, 87.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsVieglatlēti sadalīs 40 medaļu komplektus
Vieglatlēti sadalīs 40 medaļu komplektus
17/07/2020

Sestdien, 18. jūlijā, Jelgavas Zemgales Olimpiskajā centrā norisināsies šīs sezonas noslēdzošais “Sportland” kausa posms, kas vienlaikus būs arī Jelgavas čempionāts vieglatlētikā. Savukārt diska metēji pieaugušo grupā cīnīsies arī par trenera Ulda Samsona balvu. Pirmais starts tiks dots pulksten 12.

Sacensībām pieteikušies vairāk nekā 400 dalībnieku, kuri sacentīsies trīs vecuma grupās ­– U-18, U-20 un pieaugušie – un kopumā dienas garumā sadalīs 40 medaļu komplektus.

 

Jelgavu pārstāvēs 14 vieglatlēti, no kuriem reālākā kandidāte uz medaļām ir sprintere Māra Anna Zīverte, kura startēs U-20 grupā 100 metru skrējienā. Sacensībām pieteikti arī tādi sportisti kā Jelgavas diska metēja Dace Šteinerte, gargabalnieks Uģis Jocis, škēpmetēji Krišjānis Suntažs un Rolands Štrobinders un kārtslēcējs Mareks Ārents. “Starp pieteiktajiem dalībniekiem ir arī 2015. gada Eiropas U-23 čempione trīssoļlēkšanā Dovile Kiltija no Lietuvas,” papildina Latvijas Vieglatlētikas savienības komunikācijas vadītāja Ieva Bļusina.

 

Skatītājiem ieeja sacensībās ir bez maksas, un apmeklētāji aicināti ievērot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus un ieturot distanci no citiem apmeklētājiem un sportistiem. Ar sacensību programmu un Jelgavas sportistu plānotajiem startiem var iepazīties ŠEIT.

 

Sacensības organizē Latvijas Vieglatlētikas savienība sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”, Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolu un Jelgavas Vieglatlētikas klubu. Sacensību organizatori sarūpējuši plašu balvu fondu gan absolūti augstvērtīgākā rezultāta īpašniekiem, labākajiem diska metējiem, Latvijas un Jelgavas pilsētas rekordu labotājiem, kā arī šo sportistu treneriem.

 

Foto: Sporta servisa centrs