22.6 °C, 2.4 m/s, 49 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaVīrieši aicināti piedalīties lasītāju akcijā
Vīrieši aicināti piedalīties lasītāju akcijā
22/08/2019

Lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” gaitā izsludināta akcija “Vīrieši! Tēvi! Lasītāji!”, aicinot tēvus, lielos brāļus, vectēvus un krusttēvus izlasīt sešas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” kolekcijas grāmatas. Akcijas ietvaros būs vērtīgas balvas, kuras laimētāji varēs izmantot kopā ar ģimeni.

Vīrieši aicināti izlasīt četras jaunas pieaugušo literatūras grāmatas, ko atlasījuši literatūras eksperti. Bet, lai veidotu dialogu ar ģimenē augošo jauno paaudzi un motivētu bērnus lasīt, jāizlasa arī divas grāmatas no “Bērnu un jauniešu žūrijas” grāmatu kolekcijas pēc paša vai kopīgi ar bērnu veiktas izvēles.

Interesenti aicināti doties uz kādu no Jelgavas bibliotēkām, pieteikties dalībai “Vecāku žūrijā”, izlasīt izvēlētās grāmatas, bet, izlasot tās, aizpildīt elektronisko anketu. Vairāk par akciju var lasīt šeit.

Akcijas dalībnieki var pretendēt uz kādu no 29 vasaras piedzīvojumiem kopā ar ģimeni, piemēram, “Tallink” kruīza ceļojumu, Rīgas Motormuzeja, Rīgas Zooloģiskā dārza vai Latvijas Leļļu teātra apmeklējumu, kā arī citām balvām.

Foto: lasamkoks.lv