24.4 °C, 7.9 m/s, 90.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaVislatvijas projektā “ForFun” pavasarī aicina skriet, iet un braukt ar divriteni
Vislatvijas projektā “ForFun” pavasarī aicina skriet, iet un braukt ar divriteni
06/03/2021

Martā sācies Latvijā lielākās jauniešu ielu sporta kustības “Ghetto Games” aktīva dzīvesveida projekts ar nosaukumu “ForFun”. Tā mērķis ir ar fizisko aktivitāšu palīdzību stiprināt Latvijas pusaudžu un jauniešu mentālo veselību, kā arī iesaistīt aktīva dzīves veida aktivitātēs tos, kuri līdz šim nebija šo procesu tik ļoti izbaudījuši.

Kā informē organziatori, “ForFun” kopumā ietver četras dažādas fiziskās aktivitātes – skriešanu, iešanu, velobraukšanu un fitnesu. Pirmais posms norisināsies līdz 31. martam un tā laikā dalībnieki var sacensties garākās distances veikšanā visā mēnesī. Lai pieteiktos dalībai, jāizveido profilu vietnē distantrace.com un to jāsavieno ar sporta lietonti, kura tiek izmantota fizisko aktivitāšu veikšanai. Vietnē distantrace.com jāpiesakās izaicinājumam #runforfun. Pēc konkrētās aktivitātes veikšanas iegūtais rezultāts automātiski parādīsies izveidotajā profilā. Piedalīties projektā var bez maksas un Ikviens varēs cīnīties par iekļūšanu TOP10 un balvām no “Ghetto Games”.

 

Kopumā projekts norisināsies deviņu mēnešu garumā, un tas noslēgsies 21. novembrī. Šajā laikā gaidāmi dažādi aktīvi izaicinājumi un sacensības, taču galvenais dalībnieku mērķis – sakrāt pēc iespējas lielāku kilometru skaitu – paliek nemainīgs visa projekta garumā.

 

Jāatgādina, ka aktīva dzīvesveida cienītāji var iesaistīties ne vien Vislatvijas sportiskajā akcijā, bet arī pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” pavasara sportisko apņemšanos iniciatīvā, kas arī tiek rīkots, aicinot noteiktā laika periodā krāt noskrietos kilometrus. Vairāk par iniciatīvu Jelgavā ŠEIT.

 

 

Foto: Pixabay.com

 

Informācija: kustība “Ghetto Games”