17 °C, 1 m/s, 88.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsVK “BIOLARS/JELGAVA” BALTIJAS VOLEJBOLA LĪGĀ
VK “BIOLARS/JELGAVA” BALTIJAS VOLEJBOLA LĪGĀ
22/01/2018

Jelgavniekiem nākamā spēle 27.janvārī!

Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas turnīrā aizvadītajā nedēļas nogalē pēc ilgāka pārtraukuma divas spēles aizvadīja pieredzes bagātā speciālista Jurija Deveikus vadītā vīriešu volejobola komanda “Biolars/Jelgava”, kas Zemgales Olimpiskajā centrā izcīnīja vienu uzvaru un piedzīvoja arī zaudējumu. 20.janvārī lielisku spēli aizvadīja Jelgavas komandas diagonāles pozīcijas spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis, kurš sakrāja 34 punktus, 17 punkti Vitālijam Cinnem, bet 13 pievienoja Aivis Āboliņš. 21.janvāra spēlē rezultatīvākais volejbolists bija otrā tempa uzbrucējs Vitālijs Cinne – 22 punkti, 18 Kārlim Paulam Levinskim, bet 11 pirmā tempa uzbrucējam Gatim Slavēnam.

Nākamo Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas spēli VK “Biolars/Jelgava” aizvadīs izbraukumā 27.janvārī pulksten 15.00 pret vietējo ”Jarvamaa” komandu, dienu vēlāk jelgavniekiem paredzēta cīņa pret Tallinas “Selver”.

Iepriekšējās spēles

VK “Biolars/Jelgava» pēdējo spēli Baltijas līgas regulārās sezonas turnīrā bija aizvadījusi 10.decembrī, tādējādi bija ilgāks laiks, la vairāk pastrādātu treniņos un ar pilnu enerģiju atgrieztos spēļu ritmā. Par dalību izslēgšanas turnīrā Jelgavas komandai īsti nav jāšaubās, jo 14 komandu turnīrā izveidojies izteikts pirmais astotnieks – devitā vieta ir piecu uzvaru attālumā un atlikušajā sezonas daļā to atspēlēt, visticamāk, nebūs iespējams.

20.janvārī VK “Biolars/Jelgava” mājas zālē spēlēja pret Limbažu/Murjāņu Sporta ģimnāzijas komandu, kuras sastāvu veido gados jauni un talantīgi volejbolisti, kuri līdz šim izcīnījuši tikai vienu uzvaru. Jelgavas vienība neaizvadīja to labāko spēli, un viesi demostrēja lielisku cīņassparu. Mājinieki drošāk uzvarēja pirmo un otro setu (25:20, 25:15), bet trešajā spraigā cīņā atzina pretinieku pārākumu – 30:32. Pēc šāda pavērsiena jelgavnieki spēja saņemties un nodrošināt uzvaru spēlē – 25:19

21.janvārī jau bija jāspēlē pret krietni spēcīgāku komandu – Pērnavu, kas ir viena no favorītēm uz uzvaru visā turnīrā, un kuras sastāvā spēlē viens no Latvijas izlases volejbolistiem Toms Švans. Lai gan pirmo setu izdevās uzvarēt ar 25:21, visā spēlē tomēr piedzīvots zaudējums četru setu cīņā – 25:21, 26:28, 18:25, 22:25.

BALTIJAS “Credit24” MEISTARLĪGAS TABULA

Uzziņai

Jelgavas vīriešu volejbola komanda 2017./2018.gada sezonā startē ar jaunu sastāvu, kuras kodolu veido – Arvis Zelčs, Viktors Korzenevics, Uģis Dombrovskis, Aivis Āboliņš, Andris Zadovskis, Aigars Sniedzāns, Kārlis Pauls Levinskis, Kārlis Volodins, Maksims Morozovs, Vitālijs Cinne un Mārcis Jirgensons. VK “Biolars/Jelgava” galvenais treneris arī šogad ir pieredzējušais Juris Deveikuss, trenera asistents Guntis Atvars, menedžeris Andrejs Jamrovskis, fizioterapeite Liena Glācniece.

 

 

Informācija: LVF, K.Upenieks