16.2 °C, 2 m/s, 84.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsVK “BIOLARS/JELGAVA” BALTIJAS VOLEJBOLA LĪGĀ
VK “BIOLARS/JELGAVA” BALTIJAS VOLEJBOLA LĪGĀ
05/03/2018

Jelgavniekiem mainīgas sekmes! Nākamā mājas spēle 10.martā!

25.februārī Lietuvā otro spēli divās dienās Baltijas volejbola līgas regulārās sezonas turnīrā aizvadījusi Jelgavas vīriešu volejbola komanda “Biolars/Jelgava”. Galvenā trenera Jurija Deveikus trenētā Jelgavas vienība viesos piecu setu spēlē piekāpās vietējai “Raseinia” komandai, tādējādi no Lietuvas mājās atgriežoties ar izcīnītiem četriem no iespējami maksimālajiem sešiem punktiem.

Nākamo Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas spēli VK “Biolars/Jelgava” aizvadīs 10.martā Zemgales Olimpiskajā centrā. Jelgavnieki mājas spēlē tiksies ar Tallinas Tehniskās universitātes komandu. Spēles sākums pulksten 18.00. 

Iepriekšējās spēles

24.februārī Jelgavas volejbolisti aizvadīja stabilu spēli un svinēja graujošu panākumu pret vietējo “EMI SM Dubysa”, kas sezonas 25 spēlēs guvusi tikai piecas uzvaras. Tāpat jāmin, ka 14 komandu konkurencē labāko astoniekā nebūs nevienas Lietuvas komandas – vietu “play-off” jau ilgāku laiku garentējušas piecas Igaunijas un trīs Latvijas vienības. 

Tieši “Raseinia” ir tā komanda, kas būs pirmā aiz izslēgšanas spēļu robežas. Pirms 25.februāra cīņas no jelgavniekiem lietuvieši atpalika par četrām uzvarām, bet pēc svētdienas spēles “Raseinia” atlikusi tikai viena spēle. Savu skatītāju priekšā gandrīz divu ar pusi stundu garā spēlē lietuvieši spēja sagādāt jelgavniekiem 13 zaudējumu šosezon – 25:21, 24:26, 25:20, 24:26, 15:10.

24 regulārās sezonas spēlēs “Biolars/Jelgava” iekrājusi 33 punktus un divas spēles pirms regulārās sezonas noslēguma no septītajā vietā esošās “RTU/Robežsardzes” atpaliek par četriem punktiem. Līdere ar 60 punktiem ir Sāremā komanda.

BALTIJAS “Credit24” MEISTARLĪGAS TABULA

Uzziņai

Jelgavas vīriešu volejbola komanda 2017./2018.gada sezonā startē ar jaunu sastāvu, kuras kodolu veido – Arvis Zelčs, Viktors Korzenevics, Uģis Dombrovskis, Aivis Āboliņš, Andris Zadovskis, Aigars Sniedzāns, Kārlis Pauls Levinskis, Kārlis Volodins, Maksims Morozovs, Vitālijs Cinne un Mārcis Jirgensons. VK “Biolars/Jelgava” galvenais treneris arī šogad ir pieredzējušais Juris Deveikuss, trenera asistents Guntis Atvars, menedžeris Andrejs Jamrovskis, fizioterapeite Liena Glācniece.

 

 

Informācija: K.Upenieks