Sākumlapa JaunumiVK “Jelgava” cīnīsies finālā
VK “Jelgava” cīnīsies finālā
05/04/2018

VK “Jelgava” cīnīsies finālā! Pirmā spēle 5.aprīlī!

Jelgavas sieviešu volejbola klubs “Jelgava” 29.martā Dugavpilī aizvadīja veiksmīgu Latvijas čempionāta otro pusfināla spēli, kur zelta setā pārspēja vietējo “Milatss” komandu ar rezultātu 3:1. Uzvara Jelgavas volejbolistēm dod iespēju startēt čempionāta fināla, kur pirmās cīņas sāksies jau aprīlī. Rezultatīvās jelgavnieces šoreiz bija Līva Sola ar 24 punktiem, Linda Liniņa ar 22 punktiem un Kristīne Dzierkale ar 17 punktiem.

LČ sievietēm fināla sērijā VK “Jelgava” par čempoina titulu cīnīsies ar SK “Babīte” volejbolistēm. Pirmā fināla cīņa notiks 5.aprīlī pulksten 20.00 Babītē, bet atbildes spēli komandas aizvadīs 12.aprīlī pulksten 20.00 Jelgavas Sporta hallē. Uzvarētājas tiks noteiktas divu spēļu sērijā, neizšķirta gadījumā aizvadot zelta setu.

LČ otrajā pusfināla spēlē pret Daugavpils komadu jelgavniecām bija nepieciešami četri seti – trijos no tiem gūts punktu pārsvars. VK «Jelgava» pārliecinoši uzvarēja pirmos divus setus (25:17,25:20). VK “Jelgava” pārliecinoši uzvarēja pirmos divus setus (25:17,25:20), savukārt trešajā nedaudz atslāba un piedzīvoja zaudējumu (19:25).

Ņemot vērā, ka pirmajā LČ pusfinālā Jelgavas komanda palika iedzinējos, bet atbildes spēlē uzvarēja, tika izspēlēts tā saucamais zelta sets, kurā Jelgavas komanda izcīnīja uzvaru ar rezultātu 25:22.

Pirmā pusfināla spēle Jelgavas novada Sporta centra bāzē 22.martā ilga četrus setus. Daugavpils VK “miLATss” pārliecinoši uzvarēja pirmos divus setus (25:14, 25:21) un nedaudz zaudēja koncentrēšanos. Tas noveda pie 8:0 VK “Jelgava” kluba labā trešā seta sākumā. Atspēlēties daugavpilietēm neizdevās, taču zaudētais sets deva papildu motivāciju viešņām, kas uzvarēja visā spēlē ar 3:1 (14, 21, -20, 12). Jelgavniecēm, pa 14 gūtiem punktiem labākajai Latvijas klubu spēlētājai Baltijas līgas pamatturnīrā Lindai Liniņai un Līvai Solai.

Informācija: VK Jelgava, Sporta servisa centrs