Sākumlapa JaunumiVK “Jelgava” neveiksme
VK “Jelgava” neveiksme
25/03/2018

VK “Jelgava” neveiksme! Pusfināla otrā spēle 29.martā!

Šonedēļ aizvadītas pirmās no divām Latvijas čempionātā volejbolā sievietēm pusfināla spēlēm, kur uzvaras guvušas rangā augstāk izsētās VK “miLATss” un RSU/MVS volejbolistes. Pirmās pusfināla sērija spēles notika to komandu laukumos, kam šosezon bija zemāks reitings – sieviešu volejbola kluba “Jelgava” vienība savā laukumā bija spiesta atzīt Daugavpils “Milatss” pārākumu ar rezultātu 3:1 (14, 21, -20, 12).

LČ sievietēm otro pusfināla spēli VK “Jelgava” un VK “miLATss” komandas aizvadīs ceturtdien, 29.martā pulksten 19.00 Daugavpilī.

Iepriekšējās spēles

Jelgavas novada Sporta centra bāzē 22.martā pusfinālā cīņa ilga četrus setus. Daugavpils VK “miLATss” pārliecinoši uzvarēja pirmos divus setus (25:14, 25:21) un nedaudz zaudēja koncentrēšanos. Tas noveda pie 8:0 VK “Jelgava” kluba labā trešā seta sākumā. Atspēlēties daugavpilietēm neizdevās, taču zaudētais sets deva papildu motivāciju viešņām, kas uzvarēja visā spēlē ar 3:1 (14, 21, -20, 12).

Rezultatīvākā daugavpiilietēm ar 21 gūto punktu bija Elza Smilškalne. 15 punkti Kristīnei Teivānei un 11 – Terēzei Hrapānei. Jelgavniecēm, pa 14 gūtiem punktiem labākajai Latvijas klubu spēlētājai Baltijas līgas pamatturnīrā Lindai Liniņai un Līvai Solai.

Savukārt, Latvijas čempiones RSU/MVS volejbolistes izbraukumā ar 3:0 (13, 20, 23) apspēlēja divkārtējās Latvijas kausa ieguvējas SK „Babīte” volejbolistes.

Veiksmīga pusfināla kārta spēļu iznākuma gadījumā, jelgavniecēm būs iespēja LČ finālā cīnīties par 1.vietu ar šī pāra uzvarētājām, neveiksmes gadījumā abas zaudētājkomandas tiksies spēlē par 3.vietu.

Cīņa par 1.vietu notiks 5. un 12.aprīlī, bet par 3.vietu – 4. un 11.aprīlī. Uzvarētājas tiks noteiktas divu spēļu sērijā, neizšķirta gadījumā aizvadot zelta setu.

Informācija: VK Jelgava, Sporta servisa centrs