17 °C, 2.8 m/s, 71.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsVolejbolistēm regulārais čempionāts noslēdzies
Volejbolistēm regulārais čempionāts noslēdzies
03/02/2020

Jelgavas sieviešu volejbola komanda “Jelgava/LLU” nedēļas nogalē aizvadīja pēdējās divas Baltijas volejbola līgas spēles. Lai gan piedzīvoti divi zaudējumi, mūsu komanda regulāro čempionātu noslēgusi 4. pozīcijā. Februāra vidū sāksies izslēgšanas spēļu kārta, kurā mūsu pretinieces būs Kauņas volejbolistes.

Nedēļas nogalē “Jelgava/LLU” volejbolistes aizvadīja divas izbraukuma spēles. Pirmajā spēlē piecos setos piedzīvots zaudējums Igaunijas junioru izlasei, savukārt otrajā dienā mūsu meitenes ar 1:3 piekāpās līgas līderēm “TalTech/Tradehouse”. Tas, ka Jelgavas komanda izcīnīja punktu pret Igaunijas junioru izlasi un ka Daugavpils volejbolistes atņēma vienu punktu mūsu izslēgšanas spēļu pretiniecēm no Kauņas, ļāva “Jelgava/LLU” saglabāt turnīra tabulā 4. vietu un izslēgšanas spēļu kārtā iegūt mājas zāles priekšrocību.

 

Baltijas līgas izslēgšanas spēļu kārtā iekļūs astoņas no deviņām komandām. Ceturtdaļfinālā 1. vietas ieguvējas tiksies ar 8. vietas ieguvējām, 2. vieta – ar 7. vietu, 3. vieta – ar 6. vietu un 4. vieta – ar 5. vietu. Līdz ar to mūsu pretinieces būs VK “Kauņa”. Ceturtdaļfinālā komandas spēlēs līdz divām uzvarām. Pirmo spēli mūsu komanda aizvadīs 15. februārī izbraukumā, savukārt atbildes spēle notiks 22. februārī Jelgavā. Ja būs nepieciešams, trešā spēle notiks 23. februārī Jelgavā. Pāra uzvarētājas iekļūs pusfinālā. “Mums galvenais uzdevums ir līdz izslēgšanas spēlēm savest kārtībā spēlētāju veselību. Komandas uzbrukuma līdere Līga Plāte janvāra vidū guva smadzeņu satricinājumu, un ir svarīgi, lai viņa uz spēlēm pret Kauņas volejbolistēm būtu ierindā. Citām meitenēm ir mikrotraumas, kas jāapārstē,” stāsta komandas galvenais treneris Jānis Leitis.

 

Arī Latvijas čempionātā “Jelgava/LLU” regulārais čempionāts ir noslēdzies. Mūsu volejbolistes ieņem 1. pozīciju un ir jau nodrošinājušas sev vietu pusfinālā. Arī 2. vietas ieguvējas automātiski iekļūs pusfinālā, bet 4.–6. vietas ieguvējas par vietu pusfinālā cīnīsies. Latvijas čempionāta pusfināls un fināls notiks 28. un 29. martā Jelgavā.

 

 

Foto: no kluba arhīva