17.5 °C, 1.4 m/s, 96.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsVolejbolistes pusfinālā tiksies ar “miLATss”
Volejbolistes pusfinālā tiksies ar “miLATss”
22/03/2021

Sestdien, 20. martā,  sieviešu volejbola komanda “Jelgava” aizvadīja pēdējo Latvijas čempionāta pamatturnīra spēli, izbraukumā ar 3:0 pieveicot Daugavpils komandu “miLATss”. Līdz ar to mūsu volejbolistes turnīra tabulā ieņem 2. vietu un pusfinālā tiksies ar 3. pozīcijā esošo “miLATss”. Pusfināla spēles sāksies šajā nedēļas nogalē.

Pusfinālā komandas spēlēs līdz divām uzvarām. Tā kā Jelgavas volejbolistes turnīra tabulā ieņēma augstāku vietu, viņām ir mājas zāles priekšrocība, kas nozīmē: ja sērijā būs nepieciešama trešā spēle, tā notiks Jelgavā.

 

Pirmā pusfināla spēle notiks 27. martā pulksten 13 izbraukumā, otrā spēle – 28. martā pulksten 13 Jelgavas sporta hallē, un, ja būs nepieciešama trešā spēle, tā notiks 2. aprīlī pulksten 14 Jelgavas sporta hallē. Visas spēles tiks aizvadītas bez skatītāju klātbūtnes.

 

Otrajā pusfinālā pamatturnīra uzvarētājas “Rīgas Volejbola skola/LU” tiksies ar ceturtajā pozīcijā esošajām “RSU/MVS” volejbolistēm.

 

Pusfinālu uzvarētājas cīnīsies par zeltu un čempionu titulu, savukārt zaudējas savā starpā noskaidros bronzas medaļu ieguvējas.

 

 

Foto: Latvijas Volejbola federācija