20.4 °C, 1.9 m/s, 83.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsVolejbolistes pusfinālā tiksies ar “RSU/MSĢ”
Volejbolistes pusfinālā tiksies ar “RSU/MSĢ”
09/03/2023

Sieviešu volejbola komanda VK Jelgava noskaidrojusi savas pretinieces Optibet Latvijas čempionāta pusfinālā. Tā būs komanda RSU/MSĢ.

Regulāro turnīru VK “Jelgava” noslēdza 2. vietā astoņu komandu konkurencē un automātiski nodrošināja sev vietu pusfinālā, tāpat kā regulārā turnīra 1. pozīcijā esošā komanda. Nākamās četras komandas ceturtdaļfinālā cīņā līdz divām uzvarām noskaidroja atlikušās divas pusfinālistes. Ceturtdaļfinālā veiksmīgāka bija komanda “RSU/MSĢ”, kas sērijā ar 2:0 pārspēja komandu “RVS juniores” un būs Jelgavas komandas pretinieces pusfinālā.

 

Arī pusfinālā komandas spēlēs līdz divām uzvarām. Pirmā VK “Jelgava” un “RSU/MSĢ” spēle notiks 12. martā pulksten 14 Jelgavas novada Sporta centra zālē Jelgavā, Aviācijas ielā 8F. Otrā spēle notiks 18. martā pulksten 17 Jūrmalā. Ja būs nepieciešama trešā spēle, tā notiks 19. martā pulksten 18 Jelgavas sporta hallē.

 

Pusfināla pāru uzvarētājas cīnīsies par čempionu titulu, zaudētājas – par 3. vietu. Otrajā pusfināla pārī spēlē “Rīgas Volejbola skola/LU” un “SUFA klubs/DU”.

 

Foto: Artūrs Stiebriņš