26.6 °C, 5 m/s, 48.1 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaVUDG piedāvā uzdevumus bērniem
VUDG piedāvā uzdevumus bērniem
10/01/2021
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina bērnus un vecākus apmeklēt mājaslapas www.vugd.gov.lv sadaļu “Brošūras un bukleti”, kur atrodami dažādi VUGD sagatavoti uzdevumi bērniem, krāsojamās lapas un informācija par ugunsdrošību. Materiāli nodrošina izglītojošas nodarbes ārkārtējās situācijas laikā, kad vairāk laika jāpavada mājās, kā arī ļauj vecākiem un bērniem pārrunāt galvenos ugunsdrošības jautājumus.

“Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta nodarbinātie ir regulārs ciemiņš izglītības iestādēs, kur saviem mazajiem un zinātkārajiem draugiem stāsta par uguni, tās bīstamību, pareizu rīcību, izceļoties ugunsgrēkam, ugunsdzēsēja glābēja profesiju, vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112 un daudzām citām lietām, kas viņiem ļauj izaugt par zinošiem cilvēkiem, kas, izceļoties nelaimei, neapjuks, bet rīkosies,” informē VUGD. Nelielo uzdevumu krājumu bērni var pildīt vieni paši vai arī kopā ar vecākiem, apgūstot jaunas zināšanas un iemaņas par pareizu rīcību, izceļoties ugunsgrēkam.

 

VUGD mājaslapā pieejamas krāsojamas uzdevumu lapas bērniem, informācija vecākiem, rokasgrāmatas un citi resursi. Tie pieejami ŠEIT.

 

 

Foto: Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē