25.2 °C, 4.7 m/s, 47.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiZemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljonā notiks salūtgrupas mācības
Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljonā notiks salūtgrupas mācības
13/06/2024

14. jūnijā no pulksten 10 līdz 11 Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona teritorijā, Dambja ielā 22, Jelgavā, notiks salūtgrupas praktiskie treniņi, lai pilnvērtīgi sagatavotu zemessargus uzdevumu izpildei svinīgos militāros pasākumos.

Kā informē Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štāba Komunikācijas daļas Sabiedrisko attiecību speciāliste Guna Pričina, salūtgrupas praktiskajos treniņos tiks izmantota salūtmunīcija, kas rada troksni, bet nekādā veidā neapdraud cilvēku dzīvību vai veselību. Nacionālie bruņotie spēki aicina Jelgavas iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm.

Lai pieteiktos dienestam Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljonā, Jelgavas pilsētas un novada iedzīvotāji aicināti zvanīt pa tālruni 25424404, rakstīt uz e-pasta: 52bn@mil.lv vai personīgi ierasties vienībā – Jelgavā, Dambja ielā 22. Zemessardzē nešķiro pēc tautības, izglītības, specialitātes vai pieredzes. Kandidātam jābūt Latvijas pilsonim vecumā no 18 gadiem ar valsts valodas zināšanām vismaz vidējā (B1) līmenī, ar atbilstošu veselības stāvokli un fizisko sagatavotību.