25.8 °C, 1.7 m/s, 61.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiZemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljons aicina pieteikties sacensībām “Zemessardze izaicina 2022”
Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljons aicina pieteikties sacensībām “Zemessardze izaicina 2022”
02/09/2022

23. septembrī, atzīmējot Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona 31. gadadienu, Jelgavā, Pasta salā notiks sacensības “Zemessardze izaicina 2022”. Pieteikties līdz 15. septembrim aicināts jebkurš interesents no 16 gadu vecuma. Komandu skaits ierobežots. Dalība pasākumā – bez maksas.

Komandām četru cilvēku sastāvā būs jāveic dažādi militāra rakstura uzdevumi, tādā veidā uzzinot vairāk par Zemessardzi un veicinot dalībnieku interesi un izpratni par zemessargu ikdienu.

 

Dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienas no Zemessardzes lauka virtuves, labākajām komandām – balvas no pasākuma atbalstītājiem un sadarbības partneriem.

 

Vairāk informācijas un pieteikšanās veidlapu meklē Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona Facebook lapā ŠEIT.

 

Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu visu Latviju. Lai iestātos Zemessardzē, zvaniet 1811 vai rakstiet esizemessargs@mil.lv. Papildu informācija par dienestu Zemessardzē www.zs.mil.lv vai www.esizemessargs.lv.

 

 

Foto un informācija: Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljons