20.2 °C, 1.1 m/s, 74.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiZemessargi pateicas pašvaldībai par atbalstu
Zemessargi pateicas pašvaldībai par atbalstu
26/02/2021

Zemessardzes 4. Kurzemes brigāde, kurā ietilpst arī Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljons, šonedēļ godināja savus atbalstītājus – uzņēmumus, biedrības, pašvaldības un izglītības iestādes, kā atzinību par ieguldījumu Zemessardzes stiprināšanā pasniedzot Aizsardzības ministrijas apbalvojumus. Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona pulkvežleitnants Arvis Zīle aizsardzības nozares vārdā pateicās arī Jelgavas pilsētas pašvaldībai, Jelgavas domes priekšsēdētājam Andrim Rāviņam pasniedzot Pateicības rakstu.

Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljons aizsardzības nozares vārdā pateicās saviem sadarbības partneriem par 2020. gadā sniegto atbalstu Zemessardzei. Aizsardzības ministrijas apbalvojumu  “Goda raksts” šonedēļ saņēma LLU Meža fakultāte un tās dekāns Linards Sisenis nominācijā “Mācību iestāde – izglītotājs par Zemessardzi” un LLU Sporta centrs un tā direktors Jānis Vītols nominācijā  “Uzņēmums “Motivētājs””.

 

Savukārt Pateicības raksts par atbalstu Zemessardzei pasniegts Jelgavas pilsētas pašvaldībai un domes priekšsēdētājam A.Rāviņam, Jelgavas novada pašvaldībai un domes priekšsēdētājam Ziedonim Caunem, Jelgavas tehnikumam un tā direktorei Janīnai Rudzītei, Svētes pagasta sporta bāzei un tās vadītājai Ingai Miķelsonei-Leimanei, Māra Peilāna mednieku kolektīvam un LPKS “Latraps” un tās vadībai.

 

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štāba Informācijas daļas galvenā speciāliste Guna Pričina informē, ka uzņēmumi, iestādes un nevalstiskās organizācijas apbalvošanai tika izvēlētas, izvērtējot zemessargu sniegtās atbildes aptaujas anketās, kā arī Zemessardzes bataljonu komandieru ieteikumus.

 

Zemessardzes atbalstītāju godināšana ir ikgadēja tradīcija, ko Aizsardzības ministrija aizsāka 2017. gadā, lai pateiktos uzņēmumiem, iestādēm un organizācijām, kuras sniedz nozīmīgu ieguldījumu Zemessardzes stiprināšanā.

 

 

Foto: Facebook.com/@zs52kab

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē