22 °C, 2.8 m/s, 48.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaZemgale – 22 krāšņās pastmarkās un pastkartēs
Zemgale – 22 krāšņās pastmarkās un pastkartēs
28/01/2018

Zemgali ir jāiepazīst, jāizgaršo, jāiemīl un jāsajūt! No 2. līdz 4. februārim ikviens aicināts par to pārliecināties apmeklējot starptautisko izstādi – gadatirgus “Balttour 2018”. Arī šogad izstādē ar plašu stendu tiks pārstāvēts Zemgales Plānošanas reģions, kura 22 pašvaldības iepazīstinās ar šī gada lielākajiem pasākumiem un tūrisma aktualitātēm.

 

Stendā kā ierasts tiks pārstāvēta arī Jelgavas pilsēta, prezentējot jauno tūrisma avīzi, reklamējot  jau nākamās nedēļas nogalē, no 9. – 11. februārim notiekošo 20. starptautisko ledus skulptūru festivālu, kā arī citus šī gada lielākos pasākumus pilsētā. Tāpat izstādē interesentiem būs iespēja iepazīties ar Jelgavas uzņēmumu “Karameļu darbnīca”, vērojot  gan paraugdemonstrējumus gan izgatavojot karameli pašiem.

 

Šogad Zemgales plānošanas reģions īpaši parūpējies, par stenda noformējumu, katrai pašvaldībai īpaši izveidojot krāšņu pastmarku, kas sevī ietver pašvaldības nosaukumu, ģerboni un konkrētajai teritorijai visraksturīgāko tūrisma objektu vai ainavu. Gatavojoties izstādei, ir izgatavotas arī 22 veidu drukātas pastkartes, kuras stenda apmeklētāji bez maksas kā sveicienu varēs nosūtīt kādam īpašam cilvēkam.

 

Zemgales stendā izzinošas un jautras aktivitātes visas trīs dienas nerims ne mirkli, būs atvērtas dažādas radošās darbnīcas, griezīsies laimes rats, notiks mājražotāju produkcijas paraugu degustācija un citas aktivitātes.

 

Izstāde – gadatirgus “Balttour 2018” no 2. – 4. februārim norisināsies Ķīpsalas izstāžu hallē, Rīgā.

 

 Foto: Publicitāte

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē