4.8 °C, 4.1 m/s, 55.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsēta“Zemgale/LBTU” regulāro čempionātu pabeidz 1. vietā
“Zemgale/LBTU” regulāro čempionātu pabeidz 1. vietā
29/02/2024

Hokeja kluba “Zemgale/LBTU” komanda pēdējā regulārā čempionāta spēlē ar rezultātu 4:0 (2:0; 1:0; 1:0) pārspēja “HS Rīga” jauniešus un “Optibet” hokeja līgas regulāro turnīru noslēdza 1. vietā, jau otro reizi kluba vēsturē iegūstot kausu. Cīņa par Baltijas un Latvijas čempionu titulu sāksies jau svētdien, 2. martā, bet mūsu hokejistiem pirmā pusfināla spēle gaidāma 12. martā Jelgavas ledus hallē.

Noslēdzošajā regulārā čempionāta spēlē vārtus guva Kevins Strādnieks (divi vārti), Kristaps Kristiņš un Eimants Noreika.

Līdz ar gūto uzvaru “Zemgale/LBTU” nosargāja pirmo vietu “Optibet” Baltijas līgas regulārajā čempionātā, un tas ir otrais šāds panākums komandas vēsturē. Jāteic gan, ka komandas dalībnieki šo faktu uztvēra diezgan piezemēti, jo čempionāta svarīgākā daļa vēl tikai priekšā.

Proti, 2. martā sāksies izslēgšanas spēļu turnīrs, lai noskaidrotu Latvijas un Baltijas čempiona titula ieguvējus. Jelgavniekiem pirmā pusfināla spēle paredzēta 12. martā pret ceturtdaļfināla pāra – “HC Panter” un “Prizma” – uzvarētāju. Pusfinālā un finālā uzvarētājs tiks noteikts pēc kādas komandas četrām uzvarām.