19.5 °C, 2.4 m/s, 84.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiZemgales EKO vizuālās mākslas konkurss 2013
Zemgales EKO vizuālās mākslas konkurss 2013
15/02/2013

Jau trešo gadu „Zemgales EKO” organizē vizuālās mākslas konkursu Jelgavas izglītības iestāžu audzēkņiem, kurā dalībnieki tiek aicināti savos darbos, ietverot latvju rakstus un zīmes, paust savu attieksmi pret dzimto novadu un apzināties, ka esam līdzatbildīgi par to, kas notiek mūsu pilsētā, novadā, valstī.

Publicitātes foto

Jau trešo gadu „Zemgales EKO” organizē vizuālās mākslas konkursu Jelgavas izglītības iestāžu audzēkņiem, kurā dalībnieki tiek aicināti savos darbos, ietverot latvju rakstus un zīmes, paust savu attieksmi pret dzimto novadu un apzināties, ka esam līdzatbildīgi par to, kas notiek mūsu pilsētā, novadā, valstī.
 
2013. gads aizrit Dziesmu svētku zīmē, kad vasaras vidū lieli un mazi dziedātāji un dejotāji no visiem Latvijas novadiem vienosies svētku devīzē – Gaisma līgo Latvijā! Ne tikai gatavojoties svētkiem, bet arī ikdienā esam pieraduši turēt tīru savu sētu, skolu, pagastu un pilsētu.
 
Konkursa moto:
„Vilksim košu zelta jostu
Apkārt savu novadiņu.
Lai mirdz mūsu tēvu zeme
Kā actiņa gredzenā”
 
Konkursa mērķis: rosināt skolēnus just līdzatbildību par vides tīrības uzturēšanu un apkārtnes sakopšanu, tā izrādot attieksmi un cieņu savai tēvu zemei; aicināt  bērnus aizdomāties par vides piesārņojuma problēmām tuvākajā apkārtnē un ekoloģisko situāciju valstī.

Konkurss norisināsies no 2013.gada 13.februāra līdz 2013.gada 4.aprīlim. Veiksmīgākie bērnu darbi tiks izmantoti SIA „Zemgales EKO” 2014.gada kalendāra izstrādei. Konkursa noslēgumā plānota iesniegto darbu izstāde Jelgavas kultūras namā.
 

Informācija sagatavota
SIA “Zemgales EKO”