-3.2 °C, 1.7 m/s, 76.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiZemgales enerģētikas dienās – seminārs par saules enerģijas izmantošanu
Zemgales enerģētikas dienās – seminārs par saules enerģijas izmantošanu
17/04/2012

Otrdien un trešdien, 18. un 19.aprīlī, Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra organizē Zemgales enerģētikas dienas. Sadarbībā ar Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvaldi 18.aprīlī  notiek Atvērto durvju dienas renovētajos daudzdzīvokļu namos. Savukārt 19.aprīlī seminārā tiks izskatīti jautājumi par saules enerģijas izmantošanu un t.s. pasīvajām ēkām.

Renovētais daudzdzīvokļu nams K.Helmaņa ielā 3

Renovētais daudzdzīvokļu nams K.Helmaņa ielā 3
Foto: Ivars Veiliņš

Otrdien un trešdien, 18. un 19.aprīlī, Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra (ZREA) organizē Zemgales enerģētikas dienas. Sadarbībā ar Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvaldi (JNĪP) 18.aprīlī  notiek Atvērto durvju dienas renovētajos daudzdzīvokļu namos. Savukārt 19.aprīlī notiks seminārs par energoefektivitātes jautājumiem, saules enerģijas izmantošanu un t.s. pasīvajām ēkām.

18.aprīlī  būs iespēja paviesoties Jelgavas renovētajās mājās un iegūt informāciju par Vācijas un Latvijas pieredzi daudzdzīvokļu māju renovācijā. Pasākuma sākums – plkst.17.30 JNĪP telpās (Pulkveža Brieža ielā 26, 2. stāva zālē).

19.aprīlī plkst. 10.00 interesenti aicināti piedalīties seminārā – diskusijā Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (Svētes ielā 33) lielajā zālē, kur tiks skartas divas aktuālas tēmas: par saules enerģijas izmantošanu – kas atmaksājas, kas šobrīd ne tik daudz, un runāsim par zema enerģijas patēriņa, jeb pasīvajām ēkām.  Notiks diskusija arī par  energoefektivitātes jautājumiem.

Pasākumi ir bezmaksas. Savu dalību pasākumos lūgums iepriekš pieteikt ZREA  pa telefoniem 29539397 vai 63080205.

Darba kārtība – pielikumos.

Informācija sagatavota
Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūrā