23.7 °C, 4.8 m/s, 52.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiZemgales izglītības darbiniekiem – par ESF līdzfinansētajām programmām
Zemgales izglītības darbiniekiem – par ESF līdzfinansētajām programmām
02/10/2006

Semināru organizē Zemgales ES Struktūrfondu informācijas centrs, piesaistot savus sadarbības partnerus no dažādām valsts un pašvaldību institūcijām. Minētajā seminārā ikviens interesents varēs saņemt aktuālāko informāciju par izsludinātajiem atklātajiem projektu konkursiem, kā arī iepazīties ar projektu realizētāju un vērtētāju pieredzi un viņu darbā gūtajām atziņām.

PIAA ESF Projektu atbalsta nodaļas vadītāja vietniece Elita Zondaka iecerējusi stāstīt par diviem projektu atklātajiem konkursiem – “Pedagoģiskās korekcijas programmu attīstība un ieviešana” un “Jauniešu ar speciālām vajadzībām integrēšana izglītības sistēmā”. Bet SIF Projektu konkursu nodaļas vadītāja Sandra Rieksta runās par SIF grantu shēmas “Sabiedrības integrācijas veicināšana Latvijā” piedāvātajām iespējām izglītības attīstības sekmēšanā.

Savukārt Jelgavas rajona Izglītības pārvaldes projektu koordinatore Lelde Šantere dalīsies pieredzē par izglītības projektu ieviešanu rajona pašvaldībā, bet mūžizglītības koordinatore Zemgales plānošanas reģionā Inese Didže analizēs projektu iesniedzēju visbiežāk pieļautās kļūdas projektu izstrādē un ieviešanā.

Tā kā vietu skaits minētajā seminārā ir ierobežots, dalībnieki līdz 6.oktobrim aicināti veikt iepriekšēju pieteikšanos pa tālruni 3028454 vai pa E – pastu .

Informāciju sagatavoja
Juris Kālis