24.5 °C, 2.5 m/s, 51.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaZemgales novadu dienās piedalās arī četri Jelgavas uzņēmēji
Zemgales novadu dienās piedalās arī četri Jelgavas uzņēmēji
20/08/2019

23. augustā no pulksten 10 līdz 17 Rīgas Centrāltirgū norisināsies Zemgales novadu diena, kurā savu produkciju piedāvās vairāk nekā 40 Zemgales amatnieki, mājražotāji un uzņēmumi, tostarp četri Jelgavas uzņēmēji kā arī Jelgavas reģionālais tūrisma centrs.

Visas dienas garumā apmeklētājiem tiks piedāvāts Zemgales amatnieku, zemnieku un mājražotāju labumu tirdziņš, kā arī apmeklētāji varēs baudīt zemgaliešu sarūpētu izklaides programmu, piedalīties loterijā un degustācijās.

Zemgales uzņēmēju dienu tirdziņā piedalīsies arī četri Jelgavas uzņēmēji – Agita Blūma, kura ražo franču mīksto sieru, dabīgās kosmētikas ražotājs SIA “Anne Export’ un SIA “Karameļu darbnīca”, kā arī alus darītava “Viedi”.

 

Kopumā Zemgales novadu dienā mājražotāji un amatnieki no visas Zemgales piedāvājs degustēt un iegādāties maizi, medu, cigoriņu kafiju, dažāda veida sierus, Šitaki sēnes, mājas vīnus, alu, saldumus, adījumus, lina un filca izstrādājumus, izšuvumus, klūgu pinumus, rotas, dabīgo kosmētiku un citus Zemgales labumus. Savukārt Zemgales kultūras tradīcijas mūzikā un dejās iedzīvinās dažādu paaudžu mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi.

 

Šāda zemgaliešu izrādīšanās Rīgā notiks pirmo reizi, un to organizē Zemgales plānošanas reģions sadarbībā ar pašvaldībām un A/S “Rīgas Centrāltirgus”, lai veicinātu uzņēmēju atpazīstamību un popularizētu kultūras un tūrisma daudzveidību.

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē