-1.9 °C, 5.1 m/s, 90 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiZemgales veselības centrs dāvinās vakcinācijas
Zemgales veselības centrs dāvinās vakcinācijas
03/12/2008

Piektdien, 12.decembrī, plkst. 13:30 Zemgales veselības centrs rīko labdarības akciju, kuras ietvaros pret ērču encefalītu vakcinēs  38 Jelgavas rajona bērnu un ģimeņu atbalsta centra audzēkņus.

Foto: Zemgales veselības centrs

Ziemassvētku laiks ir brīdis, kad ikkatrs aizdomājas par saviem labajiem darbiem. Visa gada garumā Zemgales veselības centrs ir rūpējies par savu pacientu veselību. Mums ir svarīgi sniegt kvalitatīvu un daudzpusīgu medicīnisko aprūpi.

Mūsu prioritāte ir individuālas rūpes par katru pacientu, ārstējot ne tikai slimības sekas, bet sniedzot iespēju jau laicīgi diagnosticēt cēloņus un veikt profilakses pasākumus, lai maksimāli izvairītos no saslimšanām. Katrā ģimenē vecāki rūpējas par saviem bērniem un viņu veselību, taču ir bērniņi, kuriem par ģimeni kļuvuši bērnu nama audzinātāji un bērni…

Bērni ir mūsu nākotne, tāpēc Zemgales veselības centrs vēlas uzņemties kaut daļinu šo rūpju un atbildību, dāvinot Jelgavas rajona bērnu un ģimeņu atbalsta centra audzēkņiem prieku un veselību.

Zemgales veselības centrs uzsāk labdarības akciju, kuras ietvaros veiks 38 Jelgavas rajona bērnu un ģimeņu atbalsta centra audzēkņu vakcināciju pret ērču encefalītu. Akcija ilgs vairākus mēnešus, jo bērniem ir vajadzīga gan pirmreizējā, gan arī revakcinācija. Bieži bērniem ir bail no asās adatiņas vakcinācijas laikā, tāpēc, lai pasākums izdotos priecīgāks, katram bērniņam tiks pasniegta saldumu paciņa.

Interesenti laipni aicināti piedalīties labdarības akcijas pasākumā.

Informāciju sagatavoja
Elīna Buldinska
62870287
www.zvcentrs.lv