20.2 °C, 1.1 m/s, 74.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSociālais atbalstsZiedo briļļu ietvarus un palīdzi bērniem redzēt!
Ziedo briļļu ietvarus un palīdzi bērniem redzēt!
10/06/2022

OptiO aicina iedzīvotājus ziedot nevajadzīgos bērnu un pusaudžu briļļu ietvarus Mobilā veselības aprūpes centra (MVAC) acu veselības programmai. Noziedotie ietvari tiks nodoti bērniem, kuriem brilles ir ļoti nepieciešamas, taču ģimenēm trūkst līdzekļu to iegādei. Briļļu ietvarus iespējams ziedot jebkurā OptiO veikalā visā Latvijā, tostarp Jelgavā Vivo centrā Katoļu ielā 18.

Lai arī briļļu ietvari ir tikai puse no brillēm, daudzām ģimenēm visā Latvijā tas ir nozīmīgs atbalsts, kas palīdz nodrošināt skaidru redzi bērniem, kuriem ikdienā nepieciešams lietot redzes korekcijas līdzekļus. Acu veselības programmas ietvaros, MVAC ārsti rūpīgi piemeklē bērnam atbilstošākos briļļu ietvarus un dod tos lietošanā, savukārt piemērotas lēcas ģimene sagādā pati, pamatojieties uz ārsta izrakstīto recepti. Tāpēc MVAC sadarbībā ar “OptiO” aicina ziedot bērnu un jauniešu briļļu ietvarus, lai sniegtu atbalstu briļļu iegādē tiem, kam tas ir patiešām nepieciešams.

 

MVAC populārākais pakalpojums ir acu ārsta konsultācijas. Ik gadu MVAC veic aptuveni 1650 redzes pārbaudes, katram trešajam bērnam tiek konstatētas redzes problēmas un ir nepieciešams brilles.

 

MVAC ir labdarības organizācijas “Ronald McDonald House Charities Latvija” (RMHC Latvija) programma. Tās galvenā misija ir nodrošināt pakalpojumu pieejamību, kas tieši ietekmē bērnu veselību un labklājību visā Latvijā. Sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem MVAC nodrošina savlaicīgas un kvalitatīvas bezmaksas ārstu konsultācijas bērniem un jauniešiem tuvāk viņu dzīvesvietai. Komandā darbojas 23 ārsti un nodrošina bērnu pneimonologa, otolaringologa, bērnu neirologa, oftalmologa, fiziskās rehabilitācijas medicīnas ārsta, logopēdijas speciālista, alergologa, bērnu endokrinologa, bērnu gastroenterologa, dermatologa un bērnu ķirurga/ortopēda konsultācijas.

 

Ziedot bērnu un pusaudžu briļļu ietvarus “OptiO” var līdz 2023. gada 31. maijam.

 

 

Informācija sagatavota: optikas uzņēmumā “OptiO”