14 °C, 0.5 m/s, 88.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaZiemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas finansiālam atbalstam
Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas finansiālam atbalstam
26/08/2019

3. oktobrī no pulksten 15 līdz 17 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, sadarbībā ar Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju Latvijā, notiks informatīvs seminārs “Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas finansiālam atbalstam”.

Aicinām piedalīties un iegūt informāciju par četrām dažādām Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmām, kurās iespējams pieteikties finansiālam atbalstam:

 • Nevalstiskām organizācijām:
  Ziemeļvalstu un Baltijas valstu programma NVO, kuras mērķis ir sadarbības veicināšana starp Ziemeļvalstu un Baltijas valstu nevalstiskām organizācijām, pilsoniskās sabiedrības stiprināšana un jaunu ilgtspējīgu iniciatīvu atbalstīšana.
 • Valsts un pašvaldību darbiniekiem:
  Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma “Valsts administrācija”, kas atbalsta valsts un pašvaldību un to pakļautības iestāžu darbinieku pieredzes apmaiņu veiksmīgu risinājumu aizgūšanai, sadarbības tīklu veidošanu, administratīvā darba metožu un likumdošanas harmonizēšanu un Baltijas jūras reģiona konkurētspējas pasaulē sekmēšanu.
 • Kultūras darbiniekiem:
  Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma „Kultūra”, kas atbalsta mākslinieku rezidences, ilgtermiņa un īstermiņa sadarbības tīklu izveidi, profesionālu mākslinieku un kultūras darbinieku mobilitāti visās mākslas nozarēs. Tās mērķis ir izveidot pamatu inovatīvai, dinamiskai Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mākslas un kultūras dzīvei.
 • Studentiem, skolēniem un pasniedzējiem:
  Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma “Nordplus”, kas sniedz iespēju īstenot studentu, skolēnu un pasniedzēju mobilitātes, kā arī dažādas sadarbības tīklu un projektu aktivitātes izglītībā starp Baltijas valstīm un Ziemeļvalstīm, lai veicinātu starpkultūru sadarbību, uzlabotu un ieviestu jauninājumus Ziemeļvalstu un Baltijas valstu izglītības sistēmās.

Semināra programma

 

Informatīvais seminārs bez dalības maksas!

 

Vairāk informācijas un pieteikšanās: rakstot e-pastu: liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv vai zvanot pa tālruni: 63012155, 63012169.