15.8 °C, 0.9 m/s, 91.9 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītība“Zīļuka” bērni iepazīs veselīgu dzīvesveidu
“Zīļuka” bērni iepazīs veselīgu dzīvesveidu
16/08/2017

Aizvadītajā nedēļā Kokneses internātpamatskolā notika plašs vides izglītības un pieredzes apmaiņas pasākums “Ekoskolu vasaras forums”, kurā piedalījās arī Jelgavas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Zīļuks”.

Forumā, ko organizēja, Vides izglītības fonds, pulcējās vairāk nekā simts dalībnieku. Bērnudārzu “Zīļuks” pārstāvēja vadītāja Inga Donova un ekoskolu programmas koordinatore vadītājas vietniece izglītības jomā Ludmila Kudreņicka.

 

Pasākuma programmā bija dažādas informatīvas un praktiskas aktivitātes, ko vadīja pieredzējuši vides eksperti un lektori. Tāpat notika arī tematiskās lekcijas un nodarbības par tādām tēmām kā brīvdabas pedagoģijas pamatnostādnes un pielietojums pirmsskolas izglītībā, atkritumu samazināšana skolas ikdienā, videi draudzīga gatavošana, kukaiņu māju izveide un citas izzinošas un pētnieciskas aktivitātes.

 

“Zīļuks” norāda, ka “Ekoskolu vasaras foruma” mērķis bija paaugstināt dalībnieku kvalifikāciju un zināšanas par aktuālajām vides problēmām, veicināt mācību metožu izplatību, kā arī nodrošināt pieredzes apmaiņu starp programmā iesaistītajām skolām.

 

“Ekoskolu vasaras forums” ir daļa no projekta «Zaļais aicinājums», ko organizē Vides izglītības fonds ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu. Pasākums tika rīkots sadarbībā ar Kokneses internātpamatskolu – attīstības centru un Kokneses novada domi.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē