22.5 °C, 2.9 m/s, 53.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiZīmīgajā datumā – 20.02.2020. – laulības Jelgavā reģistrēs astoņi pāri
Zīmīgajā datumā – 20.02.2020. – laulības Jelgavā reģistrēs astoņi pāri
20/02/2020

Izvēloties kāzu datumu, daļai jauno pāru ir būtiski, kādu ciparu kombināciju tas veido kopā ar gadskaitli. Zīmīgajā datumā šodien, 20. februārī jeb 20.02.2020., laulību Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēs astoņi pāri. Dzimtsarakstu nodaļā norāda, ka darbdienai tas ir ievērojams skaits.

Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniece Zaiga Zariņa stāsta, ka 20. februārī nodaļā pieteiktas astoņas laulības. Pirmā laulību reģistrācija notiks jau pulksten 11, bet pēdējā – pulksten 16. “Divi pāri izvēlējušies tikai liecinieku klātbūtnē parakstīt dokumentus, bez ceremonijas, četriem pāriem laulību ceremonija notiks Dzimtsarakstu nodaļā, bet divas laulības tiks reģistrētas Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī,” stāsta Z.Zariņa, norādot, ka astoņas laulības, ņemot vērā, ka šodiena ir darba diena, tas ir ievērojams skaits. “Parasti, neskatoties uz to, kāda ir nedēļas diena, pieprasīts ir bijis 14. februāris – Valentīna diena –, taču šogad šajā datumā Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļā reģistrējām tikai divas laulības. Salīdzinot ar 20. februāri, tas ir pat ļoti maz,” piebilst nodaļas vadītājas vietniece.

 

Jāteic, ka viens šā gada īpašais datums – 02.02.2020. – jau ir aiz muguras. Šajā dienā Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļas darbinieki izbraukumā – Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī – reģistrēja trīs laulības.

 

 

Foto: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē