19.9 °C, 1.8 m/s, 84.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiZināmi visi Amigo Dzintara dziesmu aptaujas finālisti
Zināmi visi Amigo Dzintara dziesmu aptaujas finālisti
01/06/2016

Ir noskaidroti visi Amigo Dzintara dziesmu aptaujas finālisti, kuri 18. jūnijā piedalīsies krāšņā un vērienīgā fināla koncertā un cīnīsies par šī gada tautā iemīļotākās dziesmas godu. Aptaujas noslēguma koncertu Jelgavā vadīs Velga Vītola, Agnese Šīrante un Juris Hiršs. Arī šogad to būs iespēja baudīt klātienē Jelgavā, Pasta salā, kur skatītāji tiks gaidīti jau no pulksten 20. Koncerta  tiešraides sākums pulksten 21.10 kanālā LNT un Latvijas radio 2. Kā allaž, tieši skatītāju balsojums noslēguma koncerta dienā noteiks, kura no deviņām dziesmām kļūs par sezonas iemīļotāko melodiju un iegūs īpašo balvu no Amigo.

Publicitātes attēls

Ir noskaidroti visi Amigo Dzintara dziesmu aptaujas finālisti, kuri 18. jūnijā piedalīsies krāšņā un vērienīgā fināla koncertā un cīnīsies par šī gada tautā iemīļotākās dziesmas godu. Aptaujas noslēguma koncertu Jelgavā vadīs Velga Vītola, Agnese Šīrante un Juris Hiršs. Arī šogad to būs iespēja baudīt klātienē Jelgavā, Pasta salā, kur skatītāji tiks gaidīti jau no pulksten 20. Koncerta  tiešraides sākums pulksten 21.10 kanālā LNT un Latvijas radio 2. Kā allaž, tieši skatītāju balsojums noslēguma koncerta dienā noteiks, kura no deviņām dziesmām kļūs par sezonas iemīļotāko melodiju un iegūs īpašo balvu no Amigo.
 
Arī šogad visus finālistus noteica skatītāju balsojums. Amigo Dzintara dziesmu 2015./2016. aptaujas noslēguma koncertā dzirdēsim grupas Sestā jūdze dziesmu Pieci soļi, kā arī Galaktiku un Oranžā kora meitenes ar dziesmu Kopā tik un tā. Tāpat koncertā uzstāsies Dzintars Čīča ar dziesmu Likteņlīnijas, Aigariņš ar dziesmu Es Tevi gribu, dzirdēsim arī Santas Zapackas Aiznes vējam, Lauku muzikantu dziesmu Nemodini mani, savukārt grupa Brīvdiena klausītājus priecēs ar dziesmu Meitene no Gulbenes. Finālā iekļuvuši arī pagājušā gada uzvarētāji – grupa Baltie lāči – ar dziesmu Jezups un Rikardions ar dziesmu Odiņš. Savukārt par muzikālo pavadījumu rūpēsies grupa Vintāža.
 
Tāpat koncertā skanēs pagājušā gada aptaujas uzvarētāju – grupas Baltie lāči – dziesma Pacel glāzi priekam un uzstāsies lieliski viesmūziķi. Skatītājiem būs sagatavoti arī citi muzikāli pārsteigumi, tostarp pirmatskaņojumi, tāpat neiztrūks arī sarunas ar interesantiem viesiem. Pēc koncerta sekos lustīga balle līdz pat rīta gaismai, grupas Galaktika un Aigariņa pavadībā. Turklāt ieejas biļete būs derīga visa vakara garumā – gan uz koncertu, gan balli.
 
„Mūsu pilsēta ir priecīga un gandarīta sveikt Dzintara dziesmu finālistus. Šis ir otrais gads, kad Amigo Dzintara dziesmu aptaujas fināls notiek brīvdabā, un mēs lepojamies, ka tieši Jelgavā! Pagājušā gadā, kas bija Jelgavas 750. jubilejas gads, pārliecinājos, ka šlāgermūzikas žanrs neapsīks, un teju katram īstenam latvietim tas iet pie sirds! Mūsu pilsētas kultūras tradīcijas ir cieši saistītas ar mūziku. Tieši Jelgavā notika IV Vispārējie latviešu Dziesmu un mūzikas svētki – vienīgie ārpus Rīgas. Līdz pat mūsdienām Jelgava ir pilsēta, kas var lepoties ar sabiedrībā zināmām grupām un mūziķiem dažādos mūzikas novirzienos, sākot no klasikas, beidzot ar koriem un popmūziku. Novēlu Amigo Dzintara dziesmu aptaujas finālistiem, lai arī turpmāk melodijas neapsīkst un arī šogad mūs visus priecē tieši Jelgavā, Pasta salā,” koncertu klātienē aicina baudīt Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

Biļetes uz fināla koncertu pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv. Amigo  klienti biļetes iepriekšpārdošanā  var  iegādāties ar 30% atlaidi.
 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Sandis Mohovikovs