15.3 °C, 2.6 m/s, 84.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiZinātnieku nakts aicina gan lielus, gan mazus!
Zinātnieku nakts aicina gan lielus, gan mazus!
25/09/2018

28. septembrī no pulksten 18 līdz 21 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33, mazie pētnieki – pirmsskolas un sākumskolas skolēni, kopā ar saviem vecākiem, tiek aicināti piedalīties Zinātnieku naktī.

Pasākuma laikā, Jelgavas skolas piedāvās apmeklētājiem radošas darbnīcas, interaktīvas nodarbības un aizraujošus demonstrējumus par dažādām ar zinātni saistītām tēmām.

 

Apmeklētāji uz nodarbībām tiek gaidīti bez iepriekšējas pieteikšanās, izņemot FasTracKids Fundamental iepazīšanās nodarbībās (bērniem kopā ar vecākiem) – tām jāpiesakās pa tālruni. 63012152; 63012153 vai e-pastu: sanita.sabanska@zrkac.jelgava.lv.

 

Jāmin, ka arī Latvijas Lauksaimniecības universitāte ar moto “Zinātne veido mūs” gaidīs visus interesentus Zinātniskās nakts aktivitātēs. Vairāk info šeit

 

Kā arī, Zinātnieku nakts ietvaros, no pulksten 18 līdz 22, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas pagalmā visi interesenti tiek aicināti uz zaļumballi, kur uzstāsies jaunie mākslinieki Miks Galvanovskis ar grupu un Lioneta Roze. Pasākumā ieeja Bez maksas.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē