-4.9 °C, 4.9 m/s, 83.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiZinību dienā dārdēs Zinī-Bums
Zinību dienā dārdēs Zinī-Bums
29/08/2012

3. septembrī Jelgava skanēs un zumēs no skolēniem, studentiem un visiem zinību kārotājiem. Aicinām visus šajā dienā svinēt pirmo Zinību dienu trakā pārbaudījumā Uzvaras parkā – „Zinī-Bumā”!

3. septembrī Jelgava skanēs un zumēs no skolēniem, studentiem un visiem zinību kārotājiem! Aicinām visus šajā dienā svinēt pirmo Zinību dienu trakā pārbaudījumā Uzvaras parkā – „ZINĪ-Bumā”!

Sākot no plkst. 12.00 ar acs kaktiņu vari meklēt, lai pamanītu skanošo svētku autiņu Jelgavas pilsētas ielās, kas aicinās pievienoties un doties līdzi uz Uzvaras parku, kur no plkst. 14.00 sāksies īstais pārbaudījumu maratons. 

Gan skolēni, gan studenti, mammas un tēti varēs apliecināt savas zināšanas vēsturē, mājturībā, mākslā, dejā, mūzikā, sportā un vēl daudzās atraktīvās mācību stundās, lai galarezultātā saņemtu teicamu atzīmi ceļam uz mācībām. Nāc un iepazīsties ar dažnedažādiem interesantiem piedāvājumiem, kur pavadīt savu brīvo laiku. Noteikti apstājies un darbojies kopā ar jaunsargiem, zemessargiem, iemācies deju soļus no “Benefices”, “Intrigas” un “Vēja Zirdziņa”, kā arī pārbaudi spēkus klinšu kāpšanā. Uzzini par piedāvātajām nodarbībām pie BJC Jundas stundas, Mākslas skolas, muzikāli sevi pārbaudi mūzikas stundā pie BJMK skolotājiem. Būs iespēja iepazīties ar Jelgavas Amatu vidusskolu, Amatniecības vidusskolu un trīs Jelgavas teātriem – Jauno, Studentu un Ā. Alunāna teātri. Noteikti nepaej garām Ģ.Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejam, Jelgavas Zinātniskajai bibliotēkai, Bērnu bibliotēkai „Zinītis”, Jelgavas reģionālajam tūrisma centram,  Sarkanajam Krustam, PI „Jelgavas sociālo lietu pārvaldes” Atkarību profilakses centram, Latvijas Ģimenes plānošanas un seksuālās veselības asociācijai „Papardes zieds”, Jelgavas Jauniešu centra iniciatīvu grupai, LLU Sabiedrisko attiecību un karjeras centram, Zemgales NVO centram un daudziem citiem.
 
Bumsīšanās uz skatuves
No plkst.14.00 līdz 17.00 Deju studijas „Benefice”, „Intriga”, deju kolektīvs „Vēja Zirdziņš”, popgrupa „Noslēpums”, ansamblis „Zelta stīdziņa”, vokālais ansamblis „Rotiņa”, Latvijas Lauksaimniecības universitātes kolektīvi, BJC „Junda” kolektīvi un Jelgavas Jaunais teātris.

No plkst. 17.00 līdz 19.00 Tevi pārsteigs Bērnu un jauniešu mūzikas klubs, Radošā grupa „Mustangi”, Jelgavas pilsētas un novada jauniešu bigbends Raita Ašmaņa vadībā. Pirmā kopīgā Jelgavnieku deja (flashmobs) ar grupu „Tirkzzband”.

Plkst. 19.00 dāvana pirmajā zinību dienā – grupa “Bermudu divstūris”!
 
Ieeja pasākumā bez maksas!

Informāciju sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
aģentūrā “Kultūra”