26.4 °C, 3.1 m/s, 36.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsZOC sākušās mākslas vingrošanas sacensības
ZOC sākušās mākslas vingrošanas sacensības
06/03/2020

Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) piektdien sākušās trīs dienu sacensības mākslas vingrošanā. Līdz pat pulksten 17 šodien notiek sacensības grupu vingrojumos, bet no pulksten 17.30 sāksies individuālie starti, kas turpināsies arī sestdien un svētdien, 7. un 8. martā. Ieeja uz sacensībām – bez maksas.

Piektdien ZOC tiek aizvadīts 2. Jelgavas atklātais čempionāts mākslas vingrošanā grupu vingrojumos, pulcējot ap 60 komandu ne tikai no Latvijas, bet arī ārvalstīm. “Diemžēl dažas komandas savu dalību īsi pirms sacensībām atsauca, jo dalībnieces saslimušas. Arī viena jelgavnieču komanda nepiedalīsies tieši vingrotāju veselības problēmu dēļ,” stāsta pasākuma organizatore, mākslas vingrošanas trenere un kluba “Baltic Flower” vadītāja Irina Smelova, gan norādot, ka uz Jelgavu ir atbraukušas vingrotāju komandas no Somijas un Lielbritānijas.

 

Jelgavu grupu vingrojumos šodien pārstāv sešas meiteņu komandas, kurās apvienojušās Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) un kluba “Baltic Flower” audzēknes dažādās vecuma un meistarības kategorijās.

 

Piektdien pulksten 17.30 starts tiks dots starptautiskajām mākslas vingrošanas sacensībām “Baltic Flower”, kurā vingrotājas piedalīsies ar individuālajiem priekšnesumiem. Piektdienas vakarā sacentīsies  juniores B grupā (13–15 gadi). Plānots, ka pēdējais priekšnesums šovakar būs ap pulksten 19.30.

 

Individuālās sacensības turpināsies sestdien no pulksten 10 un svētdien no pulksten 9.30 un abas dienas plānotas līdz pulksten 21. Jelgavu individuālajās sacensībās pārstāvēs 25 mākslas vingrotājas, kuras startēs kādā no 17 kategorijām.  

 

Skatītājiem ieeja mākslas vingrošanas sacensībās ir bez maksas.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē