17.3 °C, 2.6 m/s, 89.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiZOC – Vieglatlētikas savienības kausa un U. Samsona piemiņas balvas izcīņa
ZOC – Vieglatlētikas savienības kausa un U. Samsona piemiņas balvas izcīņa
29/06/2014

1. jūlijā no pulksten 16 Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) stadionā notiks Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) kausa trešā posma un U. Samsona piemiņas balvas izcīņas sacensības.

Foto: ZOC arhīvs

1. jūlijā no pulksten 16 Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) stadionā notiks Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) kausa trešā posma un U. Samsona piemiņas balvas izcīņas sacensības.

Sacensību programmā iekļautas disciplīnas, kurās par godalgotajām vietām sportisti vienlaicīgi cīnās LVS kausa un U.Samsona piemiņas balvas ieskaitē (izņemot 4×100 m stafeti): sievietes un vīrieši 200m, 400m/b, 800m un 5000, zēni un meitenes 200m, 300m/b, 800m, visi – tāllēkšana, augstlēkšana, kārtslēkšana, trīssoļlēkšana, šķēpa mešana, diska mešana un stafete 4 x 100m.

LVS kausa ieskaitē ar sponsoru balvām tiks apbalvoti katras disciplīnas pirmo 3 vietu ieguvēji sieviešu, vīriešu, meiteņu un zēnu konkurencē.

U.Samsona piemiņas balvas ieskaitē sieviešu un vīriešu konkurencē pirmo vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar piemiņas balvām un 1.-3. vietas ieguvēji B grupā meiteņu un zēnu konkurencē – ar medaļām. Sportists ar visaugstvērtīgāko sacensību rezultātu sieviešu un vīriešu konkurencē tiks apbalvots ar naudas balvu 70 EUR apmērā un sportista treneris ar naudas balvu 30 EUR apmērā, kā arī ar naudas balvu tiks apbalvots sportists un sportiste (tai skaitā sportista treneris), kurš pārstāv Jelgavu un kurš uzrādīs visaugstvērtīgāko rezultātu starp jelgavniekiem. Uzvarētāji sieviešu un vīriešu konkurencē diskā mešanā, kā arī viņu treneri saņems augstāk minētās naudas balvas.

1.-3. vietas ieguvēji sieviešu un vīriešu konkurencē 4x100m stafetē tiks apbalvoti ar medaļām.
Sacensības organizē biedrība „Baltic Events”, sadarbībā ar LVS, Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolu un Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi „Sporta servisa centrs”.

Vairāk informācijas: www.lvskauss.lv
 

Informācija sagatavota
ZOC