19.6 °C, 2.2 m/s, 87.5 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaZRKAC apkopotas video lekcijas vecākiem
ZRKAC apkopotas video lekcijas vecākiem
13/01/2021

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) apkopoti dažādu lekciju videoklipi, kas īpaši noderīgi būs vecākiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par dažādiem bērnu un pusaudžu audzināšanas un emocionālās veselības jautājumiem. Tāpat saistoši gan vecākiem, gan bērniem būs dabaszinību eksperimenti, kursus vecāki var veikt mājas apstākļos kopā ar bērniem.

Video lekciju apkopojumā atrodami “Gudro vecāku skolas” nodarbību ieraksti, kuros kopā ar dažādiem lektoriem pārrunāti audzināšanas jautājumi dažādos vecumposmos – no dzimšanas līdz skolai, sākumskolas vecumā, pusaudžu vecumā. Tāpat video izlasē ietvertas Montesori minisērijas par to, kā pavadīt laiku mājās ar bērniem, kas tapušas kopā ar Latvijas Montesori asociācijas priekšsēdētāju Zani Baltgaili. Savukārt ZRKAC speciālistu sagatavotie dabaszinātņu eksperimenti sniedz iespēju vecākiem pavadīt laiku kopā ar bērniem, vienlaikus gūstot jaunas zināšanas par procesiem, kurus ikdienā varam novērot dabā.

 

Kā informē ZRKAC, nodarbību apkopojums veikts, lai ikvienam būtu ērtāk piekļūt sev interesējošām nodarbībām vienuviet. Video individuāli pieejami gan www.zrkac.lv, gan “Youtube”, taču tagad tiem var piekļūt, izmantojot sarakstu, kas pieejams ŠEIT.

 

 

Foto: Pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē