8.8 °C, 2.1 m/s, 41.7 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaZRKAC piedāvā bezmaksas individuālās konsultācijas prototipēšanas darbnīcā
ZRKAC piedāvā bezmaksas individuālās konsultācijas prototipēšanas darbnīcā
01/03/2024

No 4. līdz 8. martam Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) ikvienam interesentam ir iespēja pieteikties bezmaksas individuālai konsultācijai prototipēšanas darbnīcā, lai apgūtu darbu ar platformāta drukas iekārtu.

Konsultācijas laikā varēs izveidot vēlamā plakāta vai afišas prototipu, to izprintējot ar platformāta drukas iekārtu “Canon Image PROGRAF TM-200”. Tāpat dalībnieki varēs veikt kvalitatīvu lielformāta druku arī jau iepriekš izveidotam materiālam (to iekopējot un paņemot līdzi USB zibatmiņā vai lejupielādējot kādā no failu glabāšanas platformām).

Prototipēšanas darbnīcā ikviens var gūt prasmes strādāt ar lielformāta drukas iekārtu, noskaidrojot tās darbības priekšrocības un izmantošanas iespējas – dažādu mārketinga vai citu materiālu izveidē kā uzņēmumu, tā arī privātām vajadzībām.

Dalība konsultācijā ir bez maksas, bet nepieciešams iepriekš pieteikties, par vēlamo laiku kopīgi vienojoties ar konsultāciju vadītāju. Norises vieta – ZRKAC Svētes iela 33.

Pieteikšanās un papildu informācija, zvanot pa tālruni 26164443 vai rakstot uz e-pasta adresi zintis.buls@zrkac.jelgava.lv.