22.3 °C, 0.4 m/s, 87.1 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaZRKAC piedāvā bezmaksas semināru un konsultācijas par atbalsta iespējām biznesa procesu digitalizācijai
ZRKAC piedāvā bezmaksas semināru un konsultācijas par atbalsta iespējām biznesa procesu digitalizācijai
28/05/2024

4. jūnijā pulksten 10 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) norisināsies bezmaksas seminārs “Atbalsts biznesa procesu digitalizācijai” un ar šo jautājumu saistītas individuālas konsultācijas. Gan semināram, gan konsultācijai iepriekš jāpiesakās.

Semināru  vadīs Zemgales Uzņēmējdarbības centra eksperte digitalizācijas jautājumos Lolita Felzenberga, iepazīstinot ar atbalsta saņemšanas iespējām biznesa procesu digitalizācijai un e-komercijas risinājumu pilnveidošanai un ieviešanai.

Seminārs notiks tiešsaistes platformā “Zoom”, un tas paredzēts uzņēmumiem un publiskā sektora institūcijām, kam nepieciešama biznesa procesa, mārketinga vai organizācijas digitālā transformācija.

Turpinājumā no pulksten 10.30 līdz 16 ikviens interesents varēs piedalīties individuālās konsultācijās, kas plānotas klātienē ZRKAC Svētes ielā 33, iepriekš piesakoties uz konkrētu laiku.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Pieteikšanās līdz 31. maijam šeit.

Papildu informācija pieejama, zvanot pa tālruni 63012169, 63012155 vai rakstot uz e-pastu uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv.

Pasākuma norisi finansē Eiropas Savienība – “NextGenerationEU”. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora (-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.