19.8 °C, 1.5 m/s, 82 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi“Zubzagļi” uzvar Jelgavas alianses posmā
“Zubzagļi” uzvar Jelgavas alianses posmā
30/07/2014

29.jūlijā pie Jelgavas sporta halles norisinājās Jelgavas alianses "Ghetto Basket" 6.posms ar vecuma ierobežojumu no 13 līdz 25 gadiem. Lietainie laikapstākļi ietekmēja pasākumu, tajā piedaloties tikai piecām komandām. Par uzvarētājiem kļuva komanda "Zubzagļi".

Foto: „Pērkons SK”

29.jūlijā pie Jelgavas sporta halles norisinājās Jelgavas alianses “Ghetto Basket” 6.posms ar vecuma ierobežojumu no 13 līdz 25 gadiem. Lietainie laikapstākļi ietekmēja pasākumu, tajā piedaloties tikai piecām komandām. Par uzvarētājiem kļuva komanda “Zubzagļi”.

Komandas aizvadīja divu apļu turnīru, nosakot uzvarētāju pēc kopējo punktu summas. Visvairāk punktus sakrāja “Zubzagļi”, zaudējot tikai vienu no astoņām spēlēm. Otrā vieta – komandai ar nosaukumu “Sētas īpašie”, bet godpilnajā trešajā vietā ierindojās “Karma”.

Nākamais “Ghetto Basket” posms paredzēts 12.augustā pie Jelgavas sporta halles pulksten 19, kas reizē būs arī Sporta servisa centra (SSC) Jelgavas pilsētas čempionāta ielu basketbolā noslēdzošais posms. Šajā posmā noskaidrosies tā komanda, kas dosies uz “Ghetto Basket” Superfinālu augusta beigās Rīgā, Krastmalā.

6.posma “Ghetto Basket” Jelgava laureāti:
1.vieta – “Zubzagļi” (Aleksandrs Ganža, Rolands Upelnieks, Valts Karelis, Renārs Indriksons)
2.vieta – “Sētas īpašie” (Bruno Zeltiņš, Miks Krūmiņš, Toms Truksnis, Rimants Eņģelis)
3.vieta – “Karma” (Kārlis Kanenbergs, Krišs Jaunzemis, Kārlis Žūriņš, Artis Saušs)

 
Informācija sagatavota
Sporta klubā „Pērkons SK”