Zinību dienas norises laiki Jelgavas skolās

31.08.2020. Izglītības pārvalde

Otrdien, 1. septembrī, sāksies jaunais – 2020./2021. – mācību gads. Zinību diena visās pilsētas skolās būs svētku diena, tikai šogad tā notiks atšķirīgi.

"Kur vien tas iespējams, skolas Zinību dienas svinīgos pasākumus organizēs iestādes pagalmā, ievērojot drošu distanci. Tā kā šī diena visīpašākā ir pirmklasniekiem, tad kopīgi svinīgie pasākumi ar kādu no skolas vecākajām klasēm būs bērniem, kuri šogad uzsāk skolas gaitas. Savukārt citiem skolēniem lielākoties skolas ir paredzējušas Zinību dienas svinīgo pasākumu rīkot pa klašu grupām atšķirīgos laikos," skaidro Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza.

 

Vecāki šajā dienā aicināti piedalīties pasākumos skolas pagalmā, taču, ņemot vērā epidemiologu ieteikumus, pēc svinīgā pasākuma viņiem nebūs iespējas bērnu pavadīt uz pirmo mācību stundu. Tās laikā vecāki varēs uzturēties skolas teritorijā, skolas koplietošanas telpās un sagaidīt savu pirmklasnieku pēc pirmās mācību stundas.

 

"Lai pēc iespējas droši pavadītu Zinību dienu un izvairītos no plašas kopā sanākšanas, šogad pilsētā nenotiks arī tradicionālais 1. septembra pasākums skolēniem "Zinībums". Šajā dienā pēc svinīgā brīža skolās aicinām būt kopā ģimenes lokā," saka G.Auza.

 

zinibu_diena_tab.jpg

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies